Binance borsasından 15 yasal paraya daha destek

0 0

Kripto para borsası denince ilk akla gelen Binance Etana Custody ile yaptığı iş birliğiyle platformuna 15 yasal para için daha yatırım desteği ekledi.

7 Temmuz gününde yapılan duyuruya göre Binance Birleşik Arap Emirlikleri dirhemi Avustralya doları Kanada doları İsviçre frangı Çek kronası euro İngiliz sterlini Hong Kong doları Danimarka kronu Macar forinti Meksika pesosu Norveç kronu Yeni Zelanda doları Polonya zlotisi ve İsveç kronu için destek ekledi.

Binance CFOsu Wei Zhou kullanıcıların fonları SWIFT ile aktarabileceğini söyledi ve ekledi:

“Binance kullanıcıları Binance hesaplarını Etana hesaplarına bağladıktan sonra banka hesaplarındaki fonları Etana hesaplarına doğrudan aktarabilecek. Etana yasal para mevduatları ise karşılık gelen Binance hesaplarına anlık ve ücretsiz kredi sunabilecek.”

Binance kullanıcıları için daha erişilebilir yasal para kanalları

Etana bu süreçte Müşterini Tanı ve Para Aklamayı Önleme kontrollerini yapıyor. Binance CEOsu ve kurucu ortağı Changpeng Zhao bu iş birliğinin kriptoyu daha erişilebilir hale getireceğini düşündüğünü söyledi:

“Bu entegrasyon Avrupa Asya Kuzey Amerika ve Okyanusya piyasalarındaki kullanıcılar için dijital varlıklara erişimi kolaylaştıracak.”

Etana bin dolar ve üzerindeki saklama ve yatırma hizmetleri için 5 Ağustosa kadar ücret almayacak fakat banka havalelerine yine de 35 dolar ücret uygulanacak. Maksimum yatırma ve çekme limiti 150 dolar olup Binance hesabının seviyesine bağlı olacak.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku