Bu oran Bitcoin ayılarını vurdu

0 0

Bitcoin (BTC) ağının temelleri aşağı yönlü fiyat hareketine karşı koyduğu için önemli bir Bitcoin metriği olan yedi günlük ortalama hash rate ilk kez 123.4 EH/syi geçerek tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Blokchain dahil olmak üzere çeşitli kaynaklardan elde edilen veriler 6 Temmuzda Bitcoin’in yedi günlük ortalama hash rate’inin yeni bir zirveye ulaştığını doğruladı.

Önceki rekor COVID-19 kaynaklı krizin hem ağ hem de fiyat faaliyetlerini ciddi şekilde bozmasından sadece bir hafta önce Mart ayı başlarında kaydedilmişti.

Öte yandan yükselen temeller şu anda Bitcoin fiyatındaki hareketle tezat oluşturuyor. Durumu özetleyen Cointelegraph Markets analisti filbfilb bu seviyelerin Bitcoin’in 50 günlük hareketli ortalamasını (DMA) temsil ettiğini vurguladı.

Bitcoin S&P 500 ile şimdiye kadar güçlü bir korelasyon gösterdi. PlanB küresel gösterge endeksin 4 bin puanı geçmesi durumunda BTCnin 190 bin dolara yükseleceğini öngörüyor.

Öte yandan gerçekleşen oynaklık Kasım 2018den bu yana görülmeyen en düşük seviyede bulunuyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku