Binance ABD CEO sundan Çapıcı Bitcoin Tahmini ve Hafta Sonundaki Rallinin Analizi

0 0

 Büyük kripto para borsası Binancein ABD şubesinin CEOsu Catherine Coley mevcut Bitcoin boğa koşusunun 100 bin dolara kadar ulaşabileceğinin işaretlerini görüyor.

Dün KLTA haber kuruluşuna konuşan Coley Bitcoin (BTC) fiyatındaki son rallinin bir aydan kısa bir süre içinde 19 bin dolardan 34 bin doların üzerine çıkmasının kurumsal yatırımcıların sayısındaki artıştan kaynaklanabileceğini söyledi. 

CEO kripto para piyasasının Temmuz 2016da ödül yarılanmasından bir yıldan fazla bir süre sonra BTC fiyatının yükseldiği 2017 boğa koşusu öncesinde olanlara dayanarak “hızlandırılmış”  bir ralli görüyor olabileceğini sözlerine ekledi.

BTC Fiyat Tahmini

Coley “Belki 50 bin doların mantıklı olduğunu düşündüğümüz yerde bu rakam kesinlikle bence bundan biraz daha yüksek olacak”  dedi. “2021in sonunda Bitcoin için 75 bin dolardan 100 bin dolara çıkacağımızı düşünüyorum.”

Önümüzdeki yıl için öngörülen yüksek tahminler konusunda Binance US CEOsu yalnız değil. Krakenın yöneticisi Dan Held geçen yıldan beri Bitcoinin 2021de bir “süper döngüyegirebileceğini ve sonunda fiyatı 1 milyon dolara çıkarabileceğini söylüyor. Geçen hafta YouTube kanalında yayınlanan bir videoda Held Bitcoin fiyatının kripto para varlığının artan benimsenmesine bağlı olarak “100 kat artıştan” çok daha fazla hareket edeceğini tahmin etti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku