BiLira da yüzde 500 büyüme…

0 0

Türk Lirası tarafından 1: 1 oranında desteklenen istikrarlı kripto para birimi BiLira son birkaç haftada çarpıcı bir büyüme yaşadı.

BİLİRA ARZI 4 MİLYONA ULAŞTI… TIKLAYIN

İki hafta önce yayınlanan bir haberde BiLiranın (TRYB) arzının 4 milyona yaklaştığını bildirildi. Bu sayı kısa sürede yüzde 500den fazla arttı ve BiLiranın arzı şu anda 25 milyondan fazla. Bugün Türk Lirasına eşdeğer tirajda 25.259.765 TLB bulunmaktadır.

BiLiranın CEOsu Sinan Koç “Son zamanlarda platformumuza yeni kullanıcılar geldi ve BiLirayı yarattı ve Blockchainde BiLirayı kullanmaya başladı. Bunlardan bazıları FTX ile olan ortaklığımızla ilgilidir. Bazıları Argent Cüzdanda BiLira kullanır” dedi.

FTX Binanceın yakın zamanda yatırım yaptığı bir kripto türevi borsa. Borsa aralık ayında BiLira vadeli işlem sözleşmelerini listelemeye başladı. Son veriler dolaşan BiLira miktarının yüzde 75inin FTX cüzdanında tutulduğunu göstermektedir. Bu FTXte BiLiraya büyük ilgi duyulduğu anlamına geliyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku