BENTLEY, BUGATTİ VE ROLLS-ROYCE PAREKENDECİSİ, ARTIK BİTCOİNİ KABUL ETTİĞİNİ AÇIKLADI

0 3

Lüks otomobil perakendecisi Post Oak Motor Carsın ABDdeki ilk Rolls-Royce Bentley ve Bugatti bayiliğinin Bitcoin (BTC) ve Bitcoin Cash (BCH) ödemesini kabul ettiğini bildirdi.

Amerikalı işadamı Tilman Fertittanın sahip olduğu lüks otomobil perakendecisi müşterilerin kriptolu araba satın almasına izin vermek için şifreli ödeme hizmeti sağlayıcısı BitPayi entegre etti.Basın bültenine göre Texas merkezli firma dünya çapındaki müşterilere yapılan kripto alımlarını kabul edecek.Fertitta müşterilerinin “en iyi satın alma deneyimini” sunabilmesinin yanı sıra “dünyanın herhangi bir yerindeki” araçlarını “daha ​​hızlı ve daha kolay” satın alabilmeleri için şirketin yeni ödeme seçeneğini sunmaya karar verdiğini belirtti.Bu yılın başlarında büyük Amerikan otomobil üreticisi Ford trafik akışını kolaylaştırmak için kripto token alışverişini içeren araç-araç iletişim yöntemleri için bir sistem için bir patent yayınladı.Mart 2018in başlarında Mercedes-Benz ve Akıllı markalarıyla tanınan Almanya merkezli otomobil üreticisi Daimler AG düşük hızda sürüş gibi çevre dostu sürüş uygulamaları için sürücüleri ödüllendirmek için kendi dijital para birimi MobiCoini tanıttı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku