Benim de Bitcoin’im var neden nefret edeyim

0 0

Anthony Pompliano’nun son podcast yayınında Ripple CEO’su bazı XRP Ledger geliştiricilerinin başlangıçta Bitcoin’den geldiğini ve BTC’nin daha iyi bir versiyonunu yaratmayı planladıklarını ifade ediyor.

Melek yatırımcı Anthony Pompliano’nun ev sahipliği yaptığı Ripple CEOsu Brad Garlinghouse’un son konuşması XRP topluluğu için önemli bir etkinlik haline geldi ve büyük bir beklentiyle karşılandı.

Podcast yayınında Pompliano şirketin CEOsu ile üçüncü büyük kripto para birimi olan XRP ve beklentiler hakkında konuştu. Pomplianonun Twitterdaki etkinliğini duyurmasının ardından da twitter’daki topluluktan önemli sorular geldi ve Garlinghouse bu soruları içtenlikle cevapladı.

Brad Garlinghouseun bahsettiği şeylerden biri ilk XRP Ledger geliştiricilerinden bazılarının bundan önce Bitcoin Coreu oluşturmaya katılmış olmalarıydı. Garlinghouse XRPLyi oluştururken Bitcoinin daha iyi bir versiyonunu yapmak istediklerini vurguladı.

Eski Bitcoin mühendisleri “daha iyi bir Bitcoin” oluşturmak için yola çıktılar

Sohbette Garlinghouse XRP Ledgerin Rippleın ortaya çıkmasından önce ortaya çıktığını ve bazı Ripple kurucularının da XRPL yaratıcıları olduğunu ifade ediyor.

Garlinghousea göre bu geliştiriciler Bitcoinin gelecekteki ölçeklenebilirlik sorunları hakkında nasıl çalıştığını bilerek daha iyi bir Bitcoin “Bitcoin 2.0”yaratmaya karar verdiler. “Bugün bunun hakkında konuşmuyoruz çünkü bunu Bitcoin ve XRP arasında bir rekabet olarak görmüyorum. Sanırım bu alanda birden fazla kazanan olacak. Pazar rekabete bakar. ”

Ripple CEOsu ayrıca Bitcoinden nefret ettiği yönündeki suçlamaları reddediyor ve şu açıklamayı yapıyor: “Benim de Bitcoin’im var neden nefret edeyim”
Ancak Brad Garlinghouse bu cümlesine bir ekleme yapıyor ve “Bitcoin bir ödeme sorununu çözmeyecek. XRP Ledger çok daha verimli” ifadesini kullanıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku