Beklenen Oldu ve Bitcoin (BTC) 20 Bin Dolar Seviyesini Aştı

0 1

Bitcoin (BTC) geçtiğimiz günlerde tüm zamanların en yüksek seviyesine tekrardan ulaştıktan sonra yeni bir red ile karşı karşıya kaldı ve lider kripto para ciddi bir düşüş yaşadı. Geçtiğimiz gün tekrardan yükselişe geçen BTC için en büyük merak konusu 20 bin dolar seviyesinin aşılıp aşılamayacağıydı.

Yazım itibari ile 20 bin 348 dolar seviyesinden işlem gören Bitcoin için bazı analistlere göre 20 bin dolar seviyesini birçok yatırımcı için kilit seviye kabul ediliyordu ve BTCnin 20 bin doları aşması ile birlikte 2021 yılında 100 bin dolara uzanan bir ralli görülmesi muhtemel.

Bitcoin yakalamış olduğu bu ivme ile birlikte tekrardan yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesini kayıt ettirmeyi başardı. Şimdi en büyük merak konusu piyasa değeri bakımından en büyük kripto para konumunda bulunan Bitcoinin bu yükseliş ivmesini devam ettirip ettiremeyeceği. Dijital altın olarak adlandırılan Bitcoin yıl içerisinde yüzde 180lik bir artış gösterirken altının onsu ise yaklaşık yüzde 22 artış sergiledi. Bitcoin yakaladığı bu güçlü performans ile değerli madenden ayrı bir yükseliş ivmesi sergilemeyi başardı.

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku