Bayern Münih, blockchain tabanlı fantezi futbol dünyasına giriyor

0 5

Alman futbol kulübü FC Bayern Münih blockchain tabanlı fantezi futbol dünyasına giriyor.

Bayernin bu hafta katıldığı Ethereum blockchain tabanlı fantezi futbol oyunu Sorare Paris Saint-German Juventus PSG ve Atletico Madrid gibi yüksek profilli isimler de dahil olmak üzere 100den fazla katılımcı kulübü sayıyor.

FC Bayern Münih oyuncularının dijital koleksiyonlarını üretmek için geçen sonbaharda Stryking Entertainment ile ortaklık kurarak blockchain projeleriyle işbirliğine yabancı değil. Bu kartlar fantezi ligi tarzı mücadelenin bir parçası olarak hem toplanabilir hem de oynanabilir.

Taraftarlarına Sorare anlaşmasını duyuran FC Bayern Münih dünyanın en iyi 20 liginin artık gerçekten küresel hale gelen oyun platformunda mevcut olduğunu kaydetti.

Sorare beşe beşlik bir futbol oyunu olarak çalışıyor. Yeni oyuncular turnuva takımlarını oluşturdukları 10 blockchain tabanlı oyuncu kartından oluşan bir ilk kadro seçiyor.

Sorare oyunculara daha yüksek skoru ve değeri futbol ligi masalarında oyuncuların gerçek hayattaki performansları ve dijital koleksiyon parçaları olarak nadirlikleri tarafından belirlenen sınırlı sayıda kart satın alma ve takas etme şansı da sunuyor.

Nonfungiblea göre Sorare lig tablolarını hızlandırıyor ve küresel oyun topluluğu arasında popülerlik kazanıyor.

Platform yaklaşık 243 bin dolarlık haftalık işlem hacmi ile üçüncü sırada yer alıyor. Bununla birlikte tüm zamanların satışları açısından Sorare fantezi futbol pazarının satışlarının kabaca üç katına çıktığını bildiren Axie Infinitynin arkasında önemli ölçüde yer alıyor.

Cointelegraph’ta yer alan habere göre Sorare 60 milyona yakın oyuncunun fantezi sporları oynadığı Amerika Birleşik Devletleri pazarına genişleme stratejisini özetledi. Platform kısa süre önce burada resmen açıldı.

Sorare platformun 60 milyon Amerikan fantezi sporcunun bazılarını çekmeyi umduğu Amerika Birleşik Devletlerinde kısa süre önce faaliyete geçti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku