Bayern Münih, blockchain tabanlı fantezi futbol dünyasına giriyor

Abone Ol
Bayern Münih, blockchain tabanlı fantezi futbol dünyasına giriyor
Emre Boran
 • 10 Kasım 2020
 • Yazar:

  Alman futbol kulübü FC Bayern Münih, blockchain tabanlı fantezi futbol dünyasına giriyor.

  Bayern'in bu hafta katıldığı Ethereum blockchain tabanlı fantezi futbol oyunu Sorare, Paris Saint-German, Juventus, PSG ve Atletico Madrid gibi yüksek profilli isimler de dahil olmak üzere 100'den fazla katılımcı kulübü sayıyor.

  FC Bayern Münih, oyuncularının dijital koleksiyonlarını üretmek için geçen sonbaharda Stryking Entertainment ile ortaklık kurarak blockchain projeleriyle işbirliğine yabancı değil. Bu kartlar, fantezi ligi tarzı mücadelenin bir parçası olarak hem toplanabilir hem de oynanabilir.

  Taraftarlarına Sorare anlaşmasını duyuran FC Bayern Münih, dünyanın en iyi 20 liginin artık gerçekten küresel hale gelen oyun platformunda mevcut olduğunu kaydetti.

  Sorare, beşe beşlik bir futbol oyunu olarak çalışıyor. Yeni oyuncular, turnuva takımlarını oluşturdukları 10 blockchain tabanlı oyuncu kartından oluşan bir ilk kadro seçiyor.

  Sorare, oyunculara daha yüksek skoru ve değeri, futbol ligi masalarında oyuncuların gerçek hayattaki performansları ve dijital koleksiyon parçaları olarak nadirlikleri tarafından belirlenen sınırlı sayıda kart satın alma ve takas etme şansı da sunuyor.

  Nonfungible'a göre Sorare, lig tablolarını hızlandırıyor ve küresel oyun topluluğu arasında popülerlik kazanıyor.

  Platform yaklaşık 243 bin dolarlık haftalık işlem hacmi ile üçüncü sırada yer alıyor. Bununla birlikte, tüm zamanların satışları açısından Sorare, fantezi futbol pazarının satışlarının kabaca üç katına çıktığını bildiren Axie Infinity'nin arkasında önemli ölçüde yer alıyor.

  Cointelegraph’ta yer alan habere göre, Sorare, 60 milyona yakın oyuncunun fantezi sporları oynadığı Amerika Birleşik Devletleri pazarına genişleme stratejisini özetledi. Platform kısa süre önce burada resmen açıldı.

  Sorare, platformun 60 milyon Amerikan fantezi sporcunun bazılarını çekmeyi umduğu Amerika Birleşik Devletleri'nde kısa süre önce faaliyete geçti.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Bayern münih ile ilgili her şey

  Bayern Münih, blockchain tabanlı fantezi futbol dünyasına giriyor

  Bayern Münih, blockchain tabanlı fantezi futbol dünyasına giriyor

  Alman futbol kulübü FC Bayern Münih, blockchain tabanlı fantezi futbol dünyasına giriyor. Bayern'in bu hafta katıldığı Ethereum blockchain tabanlı fantezi futbol oyunu Sorare, Paris Sain...

  • 10 Kasım 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.