Başkan sert uyardı: Bu bir hata

0 1

Ripple kurucusundan Washingtona uyarı: “Sonuçlar felaket olabilir”

Rippleın başkanı ve kurucu ortağı Chris Larsen ABDnin yavaş hareket ettiğini ve Çinin başı çekmesine izin verildiğini belirtti ve Washingtonu Blockchain alanında yer alması konusunda uyardı.

Wall Street Journal muhabiri Paul Vigna ile yaptığı röportajda konuşan Larsen Pekinin Washingtondan daha fazla blockchain endüstrisinin çok önünde olduğunu söyledi. Larsene göre Amerikanın teknolojiye 1.4 trilyon dolar harcamaya hazır olan Çine yanıt vermesi gerekiyor.

Çinin Mayıs ayında yapay zeka 5G ve blockchain gibi bir dizi teknoloji için 1.4 trilyon dolar harcamayı planladığı ortaya çıktı.

Bu bir hata

Ripple’in kurucu ortağı ABD’de uygulanan düzenleyici politikaların Çin’in yukarıdan öne çıkmasına yardımcı olduğunu düşünüyor. Düzenleyicilerin berbat ICOları kapatma konusunda iyi bir iş çıkardıklarını belirten Larsen “Şimdi Çin ile nasıl rekabet ettiğimiz ve nasıl ayak uyduracağımızla ilgili sorunlarımız var. Şimdiye kadar ABDli düzenleyiciler Çinli madenciler tarafından etkili bir şekilde kontrol edilen Bitcoin ve Ethereumu resmen açıklığa kavuşturarak Çine yardımcı oldular. Bu bir hata” ifadelerini kullandı.

Daha sonra Larsen politika yapıcıların bunun yerine ABD ve müttefikleri için daha uygun teknolojileri desteklemeye çalışması gerektiğini söyledi. Buna ek olarak Larsen Çinin Blockchainde daha güçlü olmasına izin vermenin sonuçlarının felaket olabileceğini belirtti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku