BAŞKA BİR 4 MİLYARLIK DÜŞÜŞ DAHA. KRİPTO PİYASASI DÜŞÜŞ TRENDİ DEVAM EDİYOR

0 4

Son 24 saat içinde kripto pazarının değerlemesi yaklaşık 185 milyon dolardan 181 milyar dolara düştü.Buda 4 milyarlık bir kayıp demek.

15 Kasımda 2018deki en kötü tek günlük düzeltmelerden biri görüldü ve kripto pazarı 27 milyar dolardan fazla bir kayıp yaşadı.Pazar son iki gün boyunca kayıpları artırdı.Bitcoin Cash Bitcoin Cash SV (BCHSV) ve Bitcoin Cash ABCnin (BCHABC) birleşik değeriyle bile yüzde yediden fazla düştü.Çatalın ardından bitcoincash.org tarafından belirlenen yol haritasına sahip orijinal Bitcoin Cash zinciri olan BCHABCnin fiyatı yüzde 15ten fazla bir oranda 250 $ a düştü.

Bitcoin için Dip 4800 $ mı?

16 Kasımda kripto-para bir teknik analist ve tüccar olan Crypto Randun Bitcoin (BCH) için 4.800 ila 5.000 $ lık bir tabanın olabileceğini söyledi.Saygın bir dijital varlık analisti olan Crypto Rand teknik göstergelerin altta herhangi bir belirti göstermediği düşünüldüğünde 4.800 ile 5.000 $ arasında bir düşüşün mümkün olduğunu belirtti.Önde gelen bir analist olan Crypto Dog 4.800 $ lık bir tabanın  BTC için daha yüksek olduğunu belirtti.

Bu yılın şubat ayından beri sürdürdüğüm aynı hedefe göre bence 4.800 doları göreceğiz

Hem ana kripto para birimleri hem de küçük tokenlar BTC ile olan ilişkisini bozarak bağımsız fiyat hareketlerini göstermeye başladı.5.500 $ dan 4.800 $ a kadar olan yüzde 12lik bir düşüş daha düşük günlük hacimlere sahip kripto para birimleri için aşağı yönlü hareketlerin artmasına neden olabilir.Şu anda BTCnin günlük işlem hacmi yaklaşık 5 milyar $ civarında seyrediyor.Buna karşılık Ripple (XRP) Bitcoin Cash (BCH) ve Stellar (XLM) 100 milyon dolar ila 800 milyon dolar arasında BTCnin hacminin yüzde 16sından daha azını temsil etmektedir.Piyasadaki en baskın kripto-para birimi zayıf bir ivme ve büyük bir satış baskısı göstermeye devam ederse daha düşük hacimli dijital varlıklar kaçınılmaz olarak BTC ile birlikte düşecektir.

Yatırımcı Josh Rager:

Şu anda BTCye ayak uyduran 5.500 dolarlık alan (sadece bir zaman meselesi) günde bir mum sönüyorsa 4.900 $ a ulaşacağını düşünüyorum. Güçlü destek 4300 $ ila 4600 $ arasında olacak.BTC muhtemelen burada çok zıplayacaktır.

Genel Olumsuz

Kripto para birimlerindeki duyarlılık geçen hafta boyunca pazarın çöküşünün yoğunluğu nedeniyle bu hafta genel olarak olumsuz oldu.ABDli Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonunun token satışları ve ilk para teklifleri (ICOlar) konusundaki hızlandırılmış araştırmaları tokenlar ve küçük piyasa kripto para birimleri için kamu pazarındaki yatırımcılardan kısa vadeli büyük bir düşüşe yol açabilir.Paragon ve AirFox ABD SECince yatırımcıları geri ödemeye ve 250.000 $ ek para ödemeye karar verdi.Buna bağlı olarak yatırımcılar alanın etrafındaki düzenleyici çerçeveler düzgün bir şekilde belirlenene kadar tokenlere yatırım yapmaktan kaçınacaktır.


Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku