Balinalardan dikkat çekici hazırlık

0 2

Kripto para birimleri özellikle de Bitcoin son birkaç hafta içinde önemli ölçüde değer kaybetti. Ethereum da bu furyadan payının alanlar arasında. Ancak hafta ortasından bu yana piyasada iyileşme belirtileri de yok değil.

ETHEREUM TEKNİK ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

Görünüşe göre Etherdeki son fiyat düşüşleri satın alma fırsatları olarak kabul edildi. Kripto veri sağlayıcısı Santimentin verilerine göre piyasa koşulları Ether için “satın alma modu” ile sonuçlandı.

Büyük miktarlarda Etherde tutulan ilk 100 cüzdanda Etherin varlığı hızlı bir yükseliş yakaladı. Toplam arzına göre Eter balinaları tarafından tutulan Eter balinalarının payını gösteren grafik kripto para biriminin geçerli fiyatın altında değerlendirildiğini gösteriyor.

Santiment tarafından yapılan açıklamada “En büyük 100 Ether sahibi son birkaç haftadır sürmekte olan konsolidasyona rağmen toplam arz içindeki payını bir kez daha artırmaya başlıyor. Genel olarak bu tür bir birikim artmaya başladığında bu büyük Ether sahiplerinin tokenin düşük olduğuna ve orta-uzun vadede tutmanın daha iyi olacağına dair ortak bir görüşe sahip olmaya başladığının bir işaret olarak yorumlanır. Bazen bu birikim arttıktan sonra fiyat artışlarını görmek biraz zaman alabilir ancak bu genellikle Ether boğaları için iyi bir işarettir” ifadeleri kullanıldı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku