Balinalar son altı aydır bu iki altcoin i biriktiriyor

0 1

Santiment analiz platformu balinaların XRP ve Chainlink (LINK) biriktirdiğini gösteren yeni veriler yayınladı.

Santiment bir dizi tweet ile 29.200 takipçisine balinaların son altı ayda XRP satın aldığını bildirdi. Sonuç olarak bakiyesi en az 100.000 XRP olan XRP cüzdanlarının sayısı önemli ölçüde arttı. Analiz şirketi şunları yazdı:

Ripple’ın balina sayısı son 6 ayda ani bir artış gösterdi ve çoğu XRP $ ın üst düzey parantezinde tutuldu. Nisan ayından bu yana sahipleri:

100.000 – 1 milyon: 14.525 – 17.387 balina (+% 197)

1 milyon – 10 milyon: 1.307 ila 1.336 balina (+% 22)

10M +: 280 – 309 balina (+% 104).

Chainlink (LINK) için de Santiment büyük yatırımcılardan büyük ilgi gördü. Santimente göre ilk 100 balina adresi son 12 ayda 342 milyon ek LINK tokeni satın aldı. Santiment söyle bir açıklama yaptı:

Bu Chainlink’in geçen yılki değiş tokuş yapılmayan ilk 100 balinasının sürekli birikiminin tasviri değilse ne olduğunu bilmiyoruz. $ LINKin bu orandaki tokenlerdeki çevrimdışı artışı gerçekten en çok risk altında olanların varlığa olan güvenini gösteriyor.

 En üstteki LINK balinalarının saldırganlığı bu nedenle sabitken Chainlink (LINK) tedariki balinaların hakimiyetinde kalmaktadır. Kaşif Etherscana göre ilk 10 adres (akıllı sözleşmeler likidite havuzları ve borsalar hariç) LINKin dolaşımdaki teklifinin neredeyse yüzde 15inden sorumludur.

Kripto borsaları daha büyük miktarda XRP taşıyor

Santiment XRP balinalarında bir artış gösterirken XRP Ledger için izleme botu olan XRPL Monitor son iki gün içinde Bitstamp Bittrex Huobi Binance ve Bitfinex gibi birkaç büyük borsadan yaklaşık 100 milyon XRP değerinde işlem kaydetti.

XRPL Monitor tweetlerine göre Bitstamp’ın İsteğe Bağlı Likidite (ODL) hizmeti Bitstamp’ın dahili kripto cüzdanları arasında 227 milyon XRP taşıdı. XRPL Monitörü ayrıca Huobi tarafından 35 milyon XRP dahili transfer kaydetti; Benzer miktarda XRP de Bitfinex tarafından borsaya gönderildi. Dikkat çekici bir şekilde Huobi kripto ödemelerini e-posta göndermek kadar kolay hale getirmek için tasarlanan PayIDnin entegrasyonu konusunda Ripple ile şu anda çalışan şirketlerden biri.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku