Balinalar satın alırken, XRP durgun kalıyor

0 0

Mevcut durum itibariyle XRP / USD paritesi 0.25 Dolar seviyesinde fiyatlandırılıyor ve azalan paralel kanalın üzerinde kırmaya çalışıyor. 50 günlük SMA eğrisi şu ana kadar fiyatı düşüren güçlü bir direnç seviyesi olarak ortaya çıkarken kripto pazarının geri kalanı bu Cuma günü önemli kazançlar elde etti. Bitcoin12.000 Doları hedeflerken TRX 0.031 Doları izliyor.

                                                                       XRP/USD günlük grafik

Fiyat 50 günlük SMA ile 100 günlük SMA arasında yer almaya devam ediyor ve bu durum XRPyi her iki yönde de kırılmak yerine konsolide etmeye zorluyor. Bununla birlikte 50 günlük SMAnın daha fazla reddedilmesi XRPnin 200 günlük SMAya (0.22 Dolar) gerilemesi ihtimalini ortaya çıkarıyor.

Boğalar bu düşüş eğilimini nasıl tersine çevirebilir?

Şu anda boğaların fiyatı yukarı doğru iterek 50 günlük SMAyı dirençten desteğe çevirmek gibi basit bir görevi bulunuyor. Bu noktada başarılı olmaları halinde güçlü bir destek seviyesi kazanmanın yanı sıra bir sonraki direnç seviyesiyle karşılaşabilecekleri XRPyi 0.31 Dolara doğru yükseltmeleri mümkün olabilecek.

Alıcıların karşı saldırılarını başlatmak için yükseliş momentumu gösteren MACD ve Santimentin holder dağıtım çizelgesine dayanan XRP balinalarının hareketinin satın alma baskısında bir artışa işaret etmesi gibi güvenmeye çalışacakları iki gösterge bulunuyor.

XRP Holderları dağıtımı


Grafiğe göre son 48 saat içinde 1 milyon XRP tutan adres sayısı iki kat yükseldi. Bunlar yüz binlerce dolar değerinde XRP tutan adreslerden oluşuyor. Bu balinaların bir kısmının XRP için genel olarak olumlu bir işaret olan konumlarını pekiştirdiğini gösteriyor.

Takip edilmesi gereken temel seviyeler

Şu anda XRPnin temel seviyesi olan 50 günlük SMAda tekrarlanan retler ayıların fiyatı 200 günlük SMAya (0.22 Dolar) ya da azalan paralel kanalın alt sınırına (0.20 Dolar) düşürmesi yüksek ihtimal olarak görülüyor. Bununla birlikte boğalar 50 günlük SMA eğrisinin üzerine çıkmayı başarırsa 0.31 Dolara doğru bir yükselişten söz etmek mümkün olacak.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku