Zincir Üstü Aktivite: Balinalar Bu Altcoin Projesine Yöneldi

671

Popüler meme temalı kripto para birimi Dogecoin (DOGE)’in zincir içi aktivitesi son elde edilen verilere göre büyük bir artış gösteriyor. Bu durum trader’ların altcoin projesini en düşük seviyelerden satın almaya çalışabileceğini gösteriyor.

Meme altcoin DOGE, en aktif akıllı sözleşmeler sıralamasında 7. oluyor

Sağlanan verilere göre orijinal meme temalı kripto para birimi Dogecoin, zincir üzerinde en aktif etkileşime giren akıllı sözleşmeler arasında 7. sırada yer alıyor. Altcoin projesi, Binance Smart Chain, Binance USD ve Chia Coin gibi kripto para birimleri ile zirveyi paylaşıyor. Akıllı sözleşme etkinliği, bir veya başka bir kripto para biriminin zincirinde gerçekleşen eylemlerin sayısını belirlemenin dolaylı yollarından birisi olarak görülüyor.

Meme temalı kripto para Dogecoin (DOGE), lider altcoin Ethereum (ETH)’un Blockchain’inde en aktif olarak kullanılan ilk 10 akıllı sözleşmeye girmeyi başarıyor. Akıllı sözleşmelerin kullanımı, genellikle kripto para balinaları tarafından artan satın alma faaliyeti anlamına geliyor. Çünkü bir kripto para biriminin akıllı sözleşmesini kullanmak için kullanıcıların belirli miktarda token veya kripto paraya sahip olması gerekiyor.

Güçlü zincir üstü verilere rağmen, DOGE değer kaybetmeye devam ediyor

Popüler altcoin DOGE’un zincir üstü verileri, daha fazla insanın onu kullanmaya başladığını ortaya koyuyor. Bununla birlikte piyasa verileri tam tersini gösteriyor. Kriptoarena.com olarak yakından takip ettiğimiz piyasa takip sitesi TradingView’e göre, Dogecoin’in dolar karşısındaki değeri yüzde 10’luk bir düşüş gösteriyor. Bugünün en düşük seviyesinde, DOGE belirli saatlerde yüzde 15’e ulaşarak 0.188 dolarlık desteği test ediyor. Dogecoin (DOGE)’in bu seviyede işlem gördüğü son zaman, Eylül ayının sonundaydı.

Bazı analistlere göre kripto para biriminin değerindeki hızlı büyümeyi, kripto para piyasasındaki genel yükseliş döngüsü takip ediyor. Yazım sırasında, en büyük onuncu kripto para birimi olan Dogecoin, 26,916,550,688 dolarlık bir piyasa değerine sahip. Altcoin projesi DOGE ayrıca son bir hafta içinde yüzde 12,99 ve son 24 saat içinde yüzde 8,76 oranında düşüş göstererek 0,2024 dolardan işlem görüyor. Piyasa uzmanlarına göre Dogecoin (DOGE)’in düşük fiyatının yanı sıra artan zincir içi aktivitesi, altcoin’i iyi bir yatırım haline getiriyor olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak U.today/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku