Bakkt’ta neler oluyor? Opsiyon işlemlerinde 12 gündür faaliyet yok

0 0

Intercontinental Exchange (ICE) sahibi Bakkt yakın zamanda piyasaya sürülen Bitcoin seçeneklerinin şaşırtıcı derecede düşük performansını sergiledi.

TÜRK YATIRIMCILARA MÜJDE GİBİ HABER… TIKLAYIN

Geçen hafta yani 20-24 Ocak tarihleri baz alındığında Bakkt ICE web sitesinde bulunan verilere göre sıfır işlem hacminin yaşandığı görüldü. Opsiyonlar için son işlem günü 20 lotun işlem gördüğü 17 Ocak tarihi idi.

Ancak Skewin verilerine göre Bakkt son 10 gün içinde seçenekleri için herhangi bir işlem görmedi. Ancak bu süreç içinde hafta sonları yani işlem yapılmayan günler de bulunuyor. Dolayısıyla yalnızca işlem günü olarak değerlendirilen günleri göz önünde bulundurmak daha doğru bir yaklaşım olabilir…

Bakkt rakip CME Grubu ise bitcoin seçeneklerine yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Grubun web sitesindeki verilere göre CME geçen hafta Bakktın sıfıra göre 59 lot seçeneği işlem gördü.


 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku