Blockchain.com dan Türk yatırımcılara müjde gibi haber…

0 0

Dünyanın en popüler kripto cüzdanı da dahil olmak üzere lider kripto para birimi ürünleri sağlayıcısı olan Blockchain.com kullanıcıların Blockchain.com Borsasına para yatırması ve geri çekmesi için yerel bir ödeme geçidi oluşturmak üzere Türk Lirası (TRY) için tam bir bankacılık entegrasyonu başlattı.

BİTCOİNDE YENİ HEDEF 14 BİN DOLAR MI? TIKLAYIN…

Türk kullanıcılar artık üçüncü taraf bir ödeme işlemcisi kullanmak zorunda kalmadan hesap oluşturmadan beş dakika gibi kısa bir sürede kripto satın almaya başlayabilirler.

Blockchain.com Borsasında Türk halkı artık para yatırabilir çekebilir ve Bitcoin (BTC) Ether (ETH) ve Tether (USDT) satın almak için TLyi kullanabilir ve kriptolarını rekabetçi döviz kurlarıyla istedikleri fiat para birimine dönüştürebilir.

Lansman Türkiyede kripto para biriminin benimsenmesi ve bilgisinin bölgesel akranlarından daha hızlı büyümeye devam ettiği bir zamanda geliyor. Statisticanın 2019 Küresel Tüketici Anketi tüm Türk sakinlerinin beşte birinin kripto ile tanıştığını ve buna bir şekilde maruz kaldığını gösteriyor.

Blockchain.com borsası Türk Lirası entegrasyonunu kutlamak için erken üye olup Türk Lirası yatıran kullanıcılara tam 1 yıl boyunca düşük komisyon uygulama kararı almış durumda. Borsaya TRY gönderen ilk 1.000 kişi en üst düzey indirimden faydalanabilecek (%0.08 maker/ %0.18 taker). İlk 1.000’e giremeyenler üzülmesin arkadan gelen 1.000 kişide 1 yıl boyunca bir miktar komisyon indiriminden faydalanabilecek (%0.10 maker/%0.20 taker).

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku