BAKKT 740 MİLYON DEĞERLEMEYE ULAŞTI ANCAK YATIRIMCILAR KUŞKULU

0 0

The Block kaynağı tarafından duyurulan bir habere göre Fiziki Bitcoin vadeli işlem sözleşmesi platformu olarak piyasaya çıkacak olan Bakkt geçtiğimiz yıl 180 milyon dolarlık fonlama elde etmesinin ardından 740 milyon dolarlık bir hacme ulaştı. Henüz herhangi bir yatırım ürününü piyasaya çıkarmamış ve düzenleyicilerle bağlantı kurmaya devam eden Bakkt daha fazla fon toplaması durumunda değerlemesini daha da artırabilir.

Aynı zamanda kaynaklar yatırımcılar arasındaki soruların risk-getiri oranlarıyla ilgili olarak kaldıklarını Bakktın resmi olarak başlatmasını ve geleneksel platformlardan farklı şartlarda işlem görmesini önemsemediğini söyledi. Bir kaynak The Blocka

Nakit akışı açısından Bakkt önerilen sözleşme ücretlerine dayanarak fazla kazanmayacak bu yüzden gerçekten çok fazla hacme ihtiyaçları var dedi ve ekledi Yatırımcıların genellikle A Serisi için bekleyecekleri getirileri alması için bir çok şeyin sıraya girmesi gerekecek. ”

Bakkt yatırımcılarının meraklandıran sorular arasında Bakkt’ın henüz resmi onay almamış olması piyasaya çıkış tarihinin net olmaması ve geleneksel platformlardan ne tür değişiklikler ile geleceği. Henüz tek bir müşterisi bile olmamasına rağmen Bakkt’ın 740 milyon dolarlık değere ulaşmasının arkasında geçtiğimiz tarihlerde duyurusu yapılan Starbucks yatırımı ve ICE’nin Galaxy Digital Pantera Capital ve Microsoft gibi başka kurumlara hisse satmış olabileceği ihtimali olabilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku