TİM DRAPER: BITCOIN 2023 YILINDA 250.000 $ ÇIKACAK

0 9

Bitcoin’in geleceği hakkındaki spekülasyon kripto-analistler ve dünyadaki meraklılar arasında hergün tartışılıyor. Basın saatine göre 4.080 dolar seviyelerinde gezinen Bitcoin 2018 yılı boyunca düşüş yaşadı ancak bir milyardere göre lider kripto para biriminin yükselişine az kaldı.

Önde gelen bir girişimci kapitalist ve Bitcoin meraklısı Tim Drapera göre Bitcoin’in fiyatı 2023 yılına kadar 250.000 $ çıkabilir. Tahmini fiyat değerlemesinin gerçekleşmesi halinde kripto para piyasasının piyasa değeri tahminen 5 trilyon dolara ulaşabilir; bu da küresel ekonominin kabaca% 5i demek.

Tim Draper Forklog ile yaptığı bir röportajda sıradaki boğa koşusunun 2017 yılının Aralık ayında yaşanana kıyasla daha az etkileyici olacağını ancak uzun vadede çok daha sürdürülebilir olacağını vurguladı. Draper söz konusu tahmininin arkasında Lightning Network’un geliştirilmesi ve Bitcoin cüzdan adreslerinin artması gibi sebepler olduğunu vurguladı.

Ayrıca birkaç yıl içinde kripto para birimlerinin kitlesel kabullenmeye gireceğini ve insanların küresel ekonomisinin bir parçası olacağını da sözlerine ekledi.

Tim Draper birkaç yıl içinde insanların artık devlet tarafından verilen geleneksel paraları tercih etmeyeceklerini dile getiriyordu. Bununla beraber Bitcoin ile diğer kripto para birimlerinin itibari paraların yerini alacağını ifade etti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku