Bakkt, 300 milyon dolar topladığını açıkladı

0 3

Bakkt yeni bir B serisi fonlama turunda 300 milyon dolar topladığını açıkladı.

BİTCOİN DÜŞERKEN TAM 56 MİLYON DOLAR KAYBETTİ… TIKLAYIN

Yatırımcılar arasında Intercontinental Exchange Microsoftun M12 Goldfintech Partners Pantera Capital PayU Boston Consulting Group ve CMT Digital vardı.

Beklenen Bakkt uygulaması bu yaz geliyor

Bakktın halihazırda 350 çalışanıyla çalıştığı ifade edilen Bakkt uygulamasının bu yaz başlatılacağı belirtiliyor.

Bakkt CEOsu Mike Blandina “Bakkt uygulaması bu yaz başladığında yaklaşık 1 trilyon dolarlık dijital varlıkların kilidini açma potansiyelimizden dolayı heyecanlıyım” dedi…

Uygulama tüketicilerin kripto para birimlerini başta ödüller sadakat puanları oyun içi varlıklar hediye kartları ve Bitcoini tek bir yerden kontrol etmesine ve kullanmasına izin verecek. Tüm bu dijital varlıkların her yerde harcanmasını kolaylaştırmayı hedefleyen şirket geçtiğimiz yılın başından beri uygulama için yoğun bir şekilde çalışıyor.

Bu noktada Bitcoin ile ilgili en büyük gelişme uygulamanın Starbucks mağazalarında Bitcoin ile kahve satın almanın yolunu açması. Geçen yıl Starbucks Bitcoin ödemelerinin mağazalarında Bakkt sistemini kullanmasına izin verme taahhüdü karşılığında şirketin önemli bir payına sahip.

Bakkt kartı ile kullanılacak uygulamanın şimdilik Bitcoin dışında başka bir kripto para birimini destekleyip desteklemediği bilinmiyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku