Ayıların etki edemediği Tezos ta sırada ne var?

0 0

Tezos (XTZ) son yedi gün içinde önemli ivme kazanan tek kripto para birimi oldu. Fiyatı destekleyebilecek birkaç duyuru vardı. Coinbase Custody HODLersa yatırımlarını sürdürmeleri için ilave bir teşvik olarak dünya çapındaki tüm yatırımcılara belirleme hizmetini genişleteceğini belirtti.

Tezos Güneydoğu Asya 2020nin ilk çeyreğinden itibaren geliştiricilere yönelik bir eğitim programı başlatmak için Singapur hükümetinin desteklediği blockchain platformu Tribe ile birleşti.

Temel tarafta bazı gelişmeler olsa da tüm kripto alanı ayı durumunda iken ralliyi sürdürmek yeterli olacak mı? Grafiğini analiz edelim.

Geçen hafta yapılan hafif bir düzeltmeden sonra XTZ / USD kuru yükselişine devam etti. Şimdi 185 dolar genel gider direncine yükselebilir. Fiyat önceki iki seferde 185 dolardan düştü. Dolayısıyla bu seviye yine büyük bir engel olarak hareket edecek. Eğer fiyat 1.85 dolardan düşerse aralığın içindeki kalışını birkaç gün daha uzatacak.

Bununla birlikte eğer boğalar fiyatı 1.85 doların üzerine çıkarabilirse parite fiyatı 2.87 dolara ve üzerine 3.37 dolara taşıyabilecek yeni bir yükseliş trendi başlatacak. Tersine eğer kripto piyasalarındaki olumsuz duygular yatırımcıları cari seviyelerde kar etmeleri için zorlarsa 20 haftalık EMAya ve bunun altında 0829651 dolara fiyatın düşmesi muhtemel.

082961 ABD dolarının altındaki bir kırılma yılın en düşük seviyesine düşmesine neden olacağı için olumsuz bir işaret olacak.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku