Bu Hafta BTC, ETH ve BNB Fiyatı İçin Sırada Ne Var?

107

Kripto para piyasaları haftalardır düşüş trendinde.  Haftaya Bitcoin (BTC) yükselişi ile başlayan ve toparlanma sinyalleri veren kripto para birimlerinden bazıları ralliler düzenlemeye başladı.Yakından takip edilen ünlü bir kripto para uzmanı Kaleo’ya ise, bu toparlanma belirtileri arasında,  Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Binance Coin (BNB) için yardım rallilerinin yaklaştığını söylüyor. Kriptoarena.com olarak detayları ve analistin listesindeki kripto para birimlerini aktarıyoruz.

Düşüş daha ne kadar devam edecek?

Terra (LUNA) ağında yaşanan büyük düşüş sonrası, Ethereum (ETH)’un değeri düşüş yaşadı. Olay sonrası kripto para birimlerinde düşüşler yaşanmaya devam ettiği görüldü. Bitcoin(BTC) 25.000 dolar seviyelerine kadar gerilerken , Ethereum(ETH)’da 1.700 dolar seviyelerine kadar düşüş yaşandı. Kripto para uzmanı Kaleo, Twitter hesabında bulunan 509.000 takipçisine, hisse senedi sektörlerindeki güçlü satış baskısının şu anda, lider kripto para birimi (Bitcoin)’i etkilediğini iddia ediyor. Kaleo’ya göre, Bitcoin, aralığından çıkana ve mevcut hızda yüzde 20’lik bir artışla 38 bin doların üzerine çıkana kadar yatay al-sata devam edecek. Analist, konuyla ilgili şunları söyledi:

Artık 29.000 dolarda olduğu kadar çılgın görünmüyor.

Bu Hafta BTC, ETH ve BNB Fiyatı İçin Sırada Ne Var?

Kaleo ayrıca, lider altcoin Ethereum (ETH)’un önümüzdeki haftalarda bir toparlanma rallisi yaşayacağına inanıyor ve kripto para birimi için piyasa tahminini tekrar paylaşıyor. Kripto para araştırmacısına göre, ETH yakın gelecekte yüzde 26’lık bir artışın eşiğinde. Analist, 2.600 dolar seviyelerinin ETH fiyatı için mantıklı olduğunu da sözlerine ekledi. Analistin listesindeki incelediği son kripto para birimi ise, Binance kripto para borsalarını çalıştıran yardımcı program token’i Binance Coin (BNB). BNB’nin değeri, bir önceki hafta neredeyse yüzde 12 oranında arttı ve yatırım sermayesinde büyük miktarda fonu sömüren son kripto çöküşü sırasında düştüğü durumdan kurtularak istikrarlı bir şekilde geri çekildi.

BNB/BTC çifti en yüksek seviyelerini görebilir

BNB kripto para biriminin fiyatı son 24 saat içinde neredeyse yüzde 5 artarak 329 dolar seviyesine ulaştı. En son yaşanan kripto para piyasalarındaki düşüşün ardından BNB, Terra (Luna) olayı sonrası neredeyse sıfıra düşerek 5. sıraya kadar düşüş gerçekleştirdi. Kaleo’ya göre, Binance Coin/Bitcoin çifti (BNB/BTC), önümüzdeki birkaç ay içinde tüm zamanların yeni zirvesini belirlemeye çok yakın olduklarını belirterek şunları söylüyor:

BNB/BTC, bu yaz sonunda tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmak istiyor gibi görünüyor. Düşen bir piyasada oldukça etkileyici bir güç.

Bu Hafta BTC, ETH ve BNB Fiyatı İçin Sırada Ne Var?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak thecoin.news
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku