Avalanche için sayılı günler kaldı

0 5

Cornell Üniversitesinden Emin Gün Sirer tarafından desteklenen yeni bir blok zinciri protokolü ve kripto para birimi olan Avalanche nihayet birkaç gün içinde yayına girecek.

Yapılan bir duyuruya göre Avalanche pazartesi günü tüm ana ağı kullanıma sunacak.

Mainnetin piyasaya sürülmesiyle birlikte platformun yerel belirteci olan Avalanche (AVAX) belirteci kripto borsalarında listelenebilir.

Daha önce bildirildiği gibi AVAX tokenı Avalanche ağını stake etme operasyonel ücretler için ödeme eşler arası değer transferi ve yeni ağlar oluşturma yoluyla güvence altına almak için bir araç görevi görecek. Ava Labsden bir temsilci ana ağ canlı hale geldiğinde AVAX belirteci hakkındaki verilerin CoinMarketCap gibi büyük token gezginlerinde mevcut olacağını söyledi.

Avalanche ağının yanı sıra Ava Labs merkezi olmayan finans uygulamaları ve kurumsal blok zinciri araçları oluşturmak için açık kaynaklı bir platform da başlatacak. Ava Labs lansmanla birlikte yüksek oranda ölçeklenebilir bir blok zinciri ağı sağlayarak Ethereum ağındaki aşırı tıkanıklık gibi önemli DeFi sorunlarını çözmeyi hedefliyor.

Ava Labsın kurucu ortağı ve işletme müdürü Kevin Sekniqi Cointelegrapha DeFinin her zaman Avalancheın ana odak noktası olduğunu söyledi. Ağın ölçeklenebilirlik açısından temelde sınırsız olduğunu iddia etti…

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku