İtalyan futbol devi kripto para piyasasına giriyor

0 0

Bir başka büyük futbol kulübü kripto para birimi endüstrisine giriyor.

İtalyan profesyonel spor kulübü SS Lazio kripto alım satım platformu StormGain ile çok yıllık bir anlaşma imzaladı.

Çarşamba günü haberi açıklayan StormGain artık SS Lazionun “resmi kripto ticaret ortağı” olduğunu söyledi. Firmaya göre yeni açıklanan anlaşma StormGain ve Lazionun Lazio ev maçlarında özel VIP süit konukseverliği gibi benzersiz hediyelerle taraftar katılımını artırmasını sağlayacak.

Cointelegraph’taki habere göre; bu girişimin bir parçası olarak StormGain Associazione Sportiva Roma ve Lazionun stadyumu olan Romanın ana ve en büyük spor tesisi Stadio Olimpicoda özel turlara ve etkinliklere erişim sağlayacak.

Duyuru ortaklık içinde kripto paranın tam olarak nasıl kullanılacağına dair çok az bilgi verirken StormGain CEOsu Alex Althausen bunun iş birliğinin büyük bir parçası olduğunu ima etti:

“Bu sponsorluk sayesinde kripto ticareti ve futbol dünyalarına birlikte katılmaktan ve StormGain sayesinde Roma süperstarlarına özel erişim ve benzersiz ödüller kazanabilen müşterilerimize birçok heyecan verici avantaj sunmaktan heyecan duyuyoruz.”

SS Lazionun etkinlik direktörü Marco Canigiani ortaklığın kulübün “yenilikçi konumunu” güçlendireceğini ve daha fazla taraftar projesi getireceğini ve uluslararası alanda genişlemesine yardımcı olacağını belirtti.

SS Lazio’nun ortaklığı kulübün blockchain ve kripto alanındaki ilk hamlesi değil. Mart ayında futbol takımı Ethereum blockchainde tokenize edilmiş oyuncu kartlarını başlatmak için bir blockchain futbol oyunu sağlayıcısı olan Sorare ile ortaklık kurdu.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku