Austin Arnold Mayıs’ta Yükseleceğine İnandığı 9 Kripto Parayı Açıkladı!

0 191

Kripto para analisti Austin Arnold, Mayıs ayında parabolik bir yükseliş kaydedeceğine inandığı dokuz kripto para varlığını açıkladı

Bitcoin ve Ethereum Tırmanışa Geçecek

Arnold’un paylaştığı ilk varlık, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC).

Analist, ABD Bankaları varlık için saklama hizmeti sağlayacaklarını açıkladığından ve Tesla CEO’su Elon Musk ve Twitter CEO’su Jack Dorsey gibi isimler bilançolarına koymaya teşvik etmeye devam ettikçe, BTC’nin fiyatının fırlayacağını söyledi.

Analistin listesindeki ikinci varlık aynı zamanda piyasa değeri açısından en büyük ikinci varlık olan Ethereum (ETH).

“Bence Ethereum harika görünüyor. Temel bir bakış açısından, teknik analiz açısından, anlatı açısından.”

Cardano Emin Adımlarla İlerliyor

Arnold, akıllı sözleşme platformunu yöneten varlığın, ETH 2.0’da gittikçe daha fazla ETH kilitlendiği için bir arz sıkıntısı ile karşı karşıya olduğunu belirtiyor.

Arnold’un listesindeki üçüncü kripto para, Ethereum’un ağındaki yükü hafifletmeyi amaçlayan ve Ethereum için bir katman-2 ölçeklendirme çözümü olan Polygon (MATIC).

MATIC, geçtiğimiz yedi gün içinde yüzde 100’ün üzerinde artarak, son zamanlarda fiyatı fırladı.

Arnold’un listesinde bir sonraki coin, Etiyopya hükümeti ile ortaklık kuran Ethereum’un rakibi Cardano (ADA).

“Cardano’nun etrafındaki ilgi ve projeler göz ardı edilemez, anlatılar ve projeler kripto para birimindeki fiyatın fırlamasına neden olacak.”

Umut Vaat Eden Altcoin’ler

Sıradaki kripto para Binance Coin (BNB). Arnold, BNB’nin alım satım ücretlerini telafi etmek için kullanılabildiği Binance ticaret platformunun, kullanıcıların yakında Apple, Microsoft ve MicroStrategy hisse senetlerinde alım satım yapmasına izin vereceğini vurguluyor. Bunun ötesinde Binance, Haziran ayında kendi NFT pazarını açacaklarını ve büyüyen sektörden muhtemelen bir pay alabileceklerini duyurdu.

En iyi oracle projesi Chainlink (LINK), Arnold’un listesinde altıncı sırada yer alıyor. Chainlink’in her blockchain’de çalışabileceğini ve “herkesin” kullandığı kripto fiyat kahini olduğunu belirtiyor. Ayrıca Arnold, LINK’in teknik analiz açısından da iyi göründüğüne inanıyor.

Analistin listesindeki yedinci sırada, Arnold’un NFT’ler sunarak ve benzersiz dijitalleştirilmiş sanat ve oyun varlıklarının artan popülaritesini fırsata çeviren  VeChain (VET) var.

Sekizinci sırada Aave yer alıyor. Proje, verim çiftçiliğini merkezi olmayan finans (DeFi) platformuna getirmeyi hedeflediğinden, kullanıcıları v2 platformuna geçmeye teşvik ediyor.

Son olarak Arnold, kripto fonu Pantera Capital ve Shark Tank yıldızı Mark Cuban’ın desteğiyle Robinhood’un merkeziyetsiz bir versiyonu olan Enjeksiyon Protokolünü (INF) vurguladı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku