Apple Kurucu Ortağı Wozniak ın Kripto Parası Sert Yükselişe Geçti

0 0

Geçtiğimiz hafta içerisinde Appleın Kurucu Ortağı Steve Wozniak yeni kripto para birimi WOZXi piyasaya sürdü. 3 Aralıkta dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan HBTCde yayınlanan token yayın tarihinden bu yana yüzde 1400lük bir artış sergiledi.

WOZX Wozniakın geçen yıl katıldığı yeni çevresel “blockchain” projesi Efforce için başlattığı kripto para birimi olarak biliniyor. Platform enerji verimliliği pazarını dönüştürmeyi ve herhangi bir yatırımcının “gezegene yardım etmesine” izin vermeyi amaçlıyor. Bu görüş Appleın efsanevi ortağı Steve Jobsun ikinci ticari girişimi olarak biliniyor.

Wozniak yaptığı açıklamada “Efforceu dünyanın dört bir yanından herkesin enerji verimliliği projelerine katılmasını ve bunlardan finansal olarak yararlanmasını sağlayan bununla birlikte çevresel değişiklikler yaratan ilk merkezi olmayan platform olarak tasarladık” dedi.

Şirket yeni kripto para biriminin yayınlanmasından kısa bir süre sonra WOZXin yüzde 1400 artış yaşadığına dair bir açıklama yaptı. Başlangıç fiyatı 0.1 dolar (2 Meksika pesosu) olan kripto para bu pazartesi birim başına 1.41 dolara (27.85 peso) seviyesine ulaştı.

Efforce 1 milyar ile sınırlı token arzına sahip olacak ve kripto para birimi CoinMarketCap verilerine göre yazım itibari ile 2.77 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku