Anket yapıldı: Yatırımcılar XRP nin 100 dolara ulaşacağına inanıyor

0 0

 XRP yatırımcılarının yaptığı bir ankete göre yatırımcıların yüzde 724ü kripto para biriminin gelecekte 100 ABD doları fiyatına ulaşacağına inanıyor.

Yatırımcıların yüzde 82si XRPnin en az 10 dolar seviyesine ulaşacağından emin olduklarını belirttiler. 

XRP_Cro tarafından XRP topluluğunun 1000den fazla üyesi arasında kısa süre önce yapılan yeni bir anket yatırımcıların çoğunun XRP fiyatının son iki yıldaki ortalamanın oldukça altında performans göstermesine rağmen coinin 100 doların üzerine çıkacağına inandığını gösteriyor. Anket katılımcılarının yüzde 724ünün önemli bir çoğunluğu XRP fiyatının gelecekte bir noktada 100 dolara ulaşacağına inanıyor.

Ayrıca anketten çıkan ilginç olan sonuç XRP sahiplerinin yüzde 68inin “zengin olmak için” yatırım yaptığı sadeceyüzde 15inin coini bir ödeme aracı olarak veya “yeni teknolojileri sevdikleri” için yatırım yaptğı ortaya çıktı.. XRP sahiplerinin “güçlü yatırımcılara” sahip olması da dikkat çekici. Ankete katılanların yüzde 943ü uzun vadeli yatırımcı olduklarını yalnızca yüzde 57sinin kısa dönem işlemci olduğu belirtildi.

Dahası XRP 2021 ile 2025 yılları arasında 100 $ lık bir fiyata ulaşırsa yatırımcıların sadeceyüzde 43ü piyasadan kısmen veya tamamen çıkmaya istekli. yüzde 391i 10 ila 50 $ fiyat arasında arasında piyasadan çıkacaklarını söyledi yani yatırımcıların yüzde 82si XRP yatırımından coin 10 dolara ulaşmadan çıkmak istemiyor.

XRPnin şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 331 ABD Dolarının yüzde 92den fazla altında olduğunu ve sahiplerin yüzde 441inin hala zarada olduğunu düşündüğünüzde bu oran şaşırtıcı derecede yüksek.

Yatırım miktarı açısından ankate katılanların yüzde 773ü en az 10.000 XRPye yüzde 50.7si 10.000 ila 50.000 XRPye ve yüzde 26.6sı 100.000den fazla XRPye sahip. Ayrıca XRP yatırımcıları arasında en popüler ikinci kripto para birimi VeChain.Bunları yüzde 60 VET  ardından Cardano (yüzde 27) ve Stellar Lumens (yüzde 14) takip ediyor. Ethereumun (ETH) sadeceyüzde 41i.

Anketin bir başka sonucu da XRP yatırımcılarının büyük çoğunluğunun Ripple CTOsu David Schwarzı (yüzde 624) en popüler kişi olarak gördükleri ve bunu yüzde 332 ile Ripple CEOsu Brad Garlinghouseun geldiğini gösteriyor.

CNF tarafından bildirildiği üzere birkaç gün önce ünlü grafik analisti “Credible Crypto” da XRP için son derece yükseliş görüşleri dile getirdi. Analist bir sonraki boğa koşusu sırasında XRP fiyatının 20 ila 30 ABD Dolarına kadar yükseleceğini tahmin etti.

“Güvenilir Kripto” ya göre XRP çok daha büyük bir potansiyele sahip ve şimdiden diğer kripto para birimlerinden çok daha büyük bir kabul görüyor. Yine de analist bir sonraki boğa koşusunun önceki ikisi kadar spekülatif olmasını bekliyor. Ancak en büyük faydalanıcılardan biri XRP olabilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku