Analiz firmasına göre gelinen nokta bir ‘fırsat’

0 1

Analiz firması Santiment sosyal duyarlılık çok fazla korku belirsizlik ve şüphe olduğunu gösterdiğinde Bitcoin ve kripto varlıklarının sıçrama eğiliminde olduğunu iddia ediyor. Aslında bu sav altında şimdi bir satın alma fırsatı.

Fiyat grafiğine karşı Bitcoin ağırlıklı sosyal duyarlılığına göre hareket ediyor. Şu anda olan da tam olarak bu. Hafta sonunun en düşük seviyelerinden bu yana Bitcoin fiyatları mevcut seviyelere yaklaşık yüzde 24 oranında yükseldi.

Piyasaların toplam piyasa değeri açısından 60 milyar dolar düştüğü Eylül başından bu yana olan şeyin bu olduğunu ekleyen Santiment “Eylül başından sonra #Bitcoin #Ethereum ve birçok #altcoin için gördüğümüz şey tam olarak buydu. Genel olarak kriptodaki en iyi satın alma fırsatları ortalama bir trader hem psikolojik hem de finansal olarak düşüş yaşadığında ortaya çıkar. Şu anda metriklerimizin gösterdiği şey bu” ” yorumunu yaptı…

Eylül ayının başındaki çöküşün ardından çok fazla olumsuz sosyal duyarlılığın da olduğu zamanlarda Bitcoin 11 bin doların üzerine çıkmak için yüzde 12 civarında toparlandı ve aynı şey tekrar olabilirdi.

Birkaç gün önceki bu son düşüş Bitcoin fiyatlarında çok daha küçük bir düşüşle sonuçlandı. Oran yüzde 75’la sınırlı kaldı.

Santiment Bitcoinin Twitterdaki ağırlıklı sosyal duyarlılığının yaklaşık iki yılın en düşük seviyelerinde dolaşmaya devam ettiğini bu da fiyat seviyesinde çok sayıda şüpheci olduğunu ve desteğin 10 bin dolar ortasında tutulduğunu ekledi. Raporda topluluğa karşı çıkma eğiliminde olan balinalar için bunun iyi bir haber olacağını da ekledi.

Duyarlılığın da iki yılın en düşük seviyelerine yakın olduğu Ethereum ile benzer bir fırsat var.

Ölçüt pozitif veya negatif olarak derecelendirilen 16 milyondan fazla tweet içeren büyük bir Twitter veri kümesinde bir makine öğrenimi modeli kullanılarak elde ediliyor.

Analitik sağlayıcı ayrıca bir coinin şu anda aşırı veya az satın alındığını belirlemek için farklı sahiplerin ortalama kar ve zararını hesaplayan bir oran olan MVRV adlı başka bir metriğe başvurdu. Son 30 gün içinde traderlar için negatif yüzde 35luk bir ortalama getiri olduğu için şu anda daha fazla insanın düşüşte olduğunu ve bunun iyi bir giriş noktası olabileceğini gösteriyor.

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku