Analistten Kritik Ethereum Açıklaması: Bu Seviye Geçilmeli!

161
Kripto para piyasasında yakından takip edilen  analist Justin Bennett, Ethereum (ETH)’un fiyat hareketine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

 

Ethereum, 4 bin dolar seviyesinin altında olduğu sürece…!

Ethereum düşüş trendini sürdürürken, analist Ethereum için kritik seviyeyi açıkladı. Yeni bir strateji oturumunda Bennett, ETH’nin risk bölgesinden uzaklaşması için 3 bin dolar seviyesinin altına düşmemesi gerektiğini söylüyor. Kripto stratejistine göre, Ethereum, makro boğa trendini sürdürmek için çok önemli kilit seviyeyi geri almalı. Analist, “ETH 4 bin doların altında olduğu sürece biraz dikkatli olmalısınız. Etheruem önümüzdeki haftalarda ve aylarda, haftalık ve aylık kapanış bazında 4 bin doları geçerse, o zaman 2021’de gördüğümüz boğa eğilimin devam edeceğini düşünüyorum.” açıklamasını yaptı.

 Analist ayrıca Bitcoin çiftinde (ETH/BTC) Ethereum fiyat hareketini de inceliyor. Bennett, ETH/BTC’nin 2017 ile 2020 arasında yaptıkları gibi  bir yükseliş üçgeninden ayrılıyor olabileceğini söylüyor. Kripto analisti, ETH/BTC’nin 0.075 BTC’yi (3.077 ) iyi bir şekilde destek olarak tutmayı başarması halinde, 0.18 BTC’ye (7.388 dolar) uzun vadeli bir ralli başlatmaya hazır olabileceğini söylüyor. Justin, “Uzun vadede, fiyatın bu seviyeye doğru [0.18 BTC] yükselmesini beklerdim. Bu nedenle, Ethereum’un kısa vadede Bitcoin’den daha iyi performans göstermesi için, fiyatın 0.075 seviyenin üzerinde kalması şart” ifadelerini kullandı.

 

ETH, ayı piyasasına mı girdi?

Deneyimli analist Peter Brandt, önde gelen altcoin projesi Ethereum (ETH)’un kasım ayındaki tüm zamanların en yüksek seviyesinden yüzde 36 oranında düşüşte kalmaya devam ettiği için ayı piyasasında olduğunu iddia ediyor. 1970’lerde emtia ticareti işine giren deneyimli grafiker Peter Brandt, cumartesi günü paylaştığı bir tweet’te ETH’nin yeni bir ayı piyasasında olduğu iddia ediyor. Twitter’da kripto alanındaki en etkili kişilerden biri olan Brandt, en büyük ikinci Blockchain projesini “aşırı karmaşık”, “pahalı” ve “garip” olarak tanımlıyor.

Brandt, elbette, düşüş eğiliminde kesinlikle yalnız değil. Aynı fikirde olan bir başka analist ise JPMorgan Chase araştırmacı Nikolaos Panigirtzoglou. Araştırmacı Panigirtzoglou, son zamanlarda Ethereum (ETH)’un zayıf ölçeklenebilirlik nedeniyle merkeziyetsiz finans alanında pazar payını kaybetmeye devam edeceğini öngörüyor. Kripto para piyasası ile ilgili daha fazla güncel haber için lütfen Kriptoarena.com adresini ziyaret ediniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku