Analist: Shiba Inu ve 2 Altcoin 2022’de 1000x Yapabilir!

12.535

Ünlü kripto para analisti Joe Parys, altcoin fiyatları düşüşteyken, sepeti doldurmanın yatırımcılar açısından faydalı olabileceğini düşünüyor. Uzman, piyasadaki ucuz ve 1000x potansiyelli 3 altcoin’i takipçileriyle paylaştı.

SHIB ve DOT listenin başında geliyor

Listedeki ilk altcoin Polkadot (DOT) olarak karşımıza çıkıyor. Ucuz fiyatlı ve artma potansiyeline sahip altcoin olarak bahsedilen DOT, yalnızca tokenlerin değil, herhangi bir veri veya varlık türünün zincirler arası aktarımını kolaylaştıran ve böylece blockchain’lerin birbirleriyle birlikte çalışılabilir olmasına izin veren, özel blockchain ağını birbirine bağlayan ve güvence altına alan açık kaynaklı bir parçalanmış çok zincirli bir protokol olarak karşımıza çıkıyor. DOT, anlık olarak 25,12 dolardan işlem görüyor. Eğer yeniden ATH yolculuğuna başlarsa bu seviyeden alım yapanlar %55+ civarında bir kazançla kar satışı yapabilir. Tam tersi olur 1 yılı aşacak bir ayı sezonuna girersek ihtimaller dahilinde fiyatı 5 dolara da düşebilir.

Elon Musk’ın ucu açık Twitter paylaşımlarıyla beslenen ve sonrasında Elon Musk’ın bile yıkamadığı bir güce ulaşan Shiba Inu (SHIB), son zamanlarda ciddi bir düşüş yaşadı. Daha önce kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz üzere, “Gimli” adlı balina da yatırım amaçlı Shiba Inu’yu diplerden toplamıştı. Yatırımcılar arasındaki korku arttıkça SHIB token gibi bol sıfırlarını silerek yükselen projelerden kaçış daha hızlı oluyor. Yazı yazıldığı esnada anlık olarak SHIB, 0,000028 dolardan el değiştiriyor. Eğer piyasa normale döner ve SHIB yeniden yükselmeye başlayıp ATH testine koşarsa fiyat yüzde 300’e yakın artış gösterebilir.

Altcoin CAKE, ivme kazanabilir

Analistin listesinin son üyesi olan değeri düşük altcoin PancakeSwap (CAKE), platform yatırımcıların kripto para alım satımına aracılık ediyor. AMM – DeFi uygulaması ile likidite sağlayan kullanıcıların para kazanmasına da yardımcı oluyor. PancakeSwap, bir likidite havuzuna karşı işlem yapmak için otomatik bir piyasa yapıcı modeli kullanır. Bu havuzlar, fonlarını havuza yatıran ve karşılığında likidite sağlayıcı tokenleri alan kullanıcılar tarafından doldurulur.

PancakeSwap, devasa, merkeziyetsiz bir borsadır ve dünyanın en çok kullanılan merkezi olmayan borsalarından biridir. CAKE token fiyatı son zamanlarda düşüş yaşadı ancak daha önceki geri dönüşlerine benzer yükselişlerle geri dönebilir. CAKE, yazı yazıldığı anda 10,97 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku