Popüler Analistten Polkadot, Avalanche ve 2 Altcoin için İddialı Fiyat Tahmini!

178

Kripto stratejisti ve trader Jason Pizzino, altcoin piyasaları güç belirtileri göstermeye devam ederken Polkadot (DOT), Avalanche (AVAX) ve iki kripto para birimini yakından takip ettiğini söyledi.

Stratejist Jason Pizzino’nun incelediği ilk iki altcoin Polkadot ve Avalanche

Geçtiğimiz günlerde yaptığı yeni bir strateji oturumunda ünlü kripto trader’ı Jason Pizzino, 210 bin YouTube abonesine birlikte çalışabilir Blockchain platformu Polkadot (DOT)’un kısa bir bekleme süresinden sonra yaklaşık 50 dolara yükselmeye devam etmesini beklediğini söyledi. Pizzino’nun altcoin projesine yönelik iddiaları şu şekilde:

Birincisi, yukarı yönlü hareket için konsolidasyon görmek istiyoruz veya ikincisi, altcoin’in 28 dolara geri dönmesi, konsolide olması ve ardından yukarı çıkmasını istiyoruz. DOT ticareti için olumlu bir sonuç için aradığım seçenekler bunlar.

Stratejistin YouTube videosunda incelediği bir diğer altcoin ise akıllı sözleşme platformu Avalanche.  Bu kripto para birimini inceleyen Pizzino, bir sonraki desteği ateşlemeden önce AVAX’ın konsolide olmasını beklediğini söylüyor. Analistin konuya ilişkin açıklaması ise şöyle:

Düzeltmeyi önceki bölge olan 45 dolara düşürürsek, bu, tekrar yola çıkmadan önce bir konsolidasyon döneminde daha fazla zamana ihtiyacımız olacağı anlamına gelir… Bir sonraki hamleden önce konsolidasyonu görmek istersiniz. Büyük patlamaya katılın. Bu, oldukça güçlü görünen bir kripto para birimi.

Pizzino, Cosmos ve SushiSwap’ı da inceliyor

Pizzino’nun listesinin bir sonraki ismi Cosmos (ATOM). Bu altcoin, birbirleriyle ölçeklenmek ve birlikte çalışmak üzere tasarlanmış bir Blockchain ekosistemine güç veren bir kripto para birimi olarak piyasada yer alıyor. Kripto strateji uzmanı, fiyat artışına devam etmeden önce ATOM fiyatını 30 ila 37 dolar arasında görmek istiyor. Pizzino ATOM hakkında şu ifadeleri kullanıyor:

O güzel konsolidasyonu yakalarsak, bize biraz dinlenme süresi verin, sonra tekrar yola çıkarız. Güzel görünüyoruz. Görmek istediğimiz tam olarak bu.

Trader’ın radarındaki son kripto para, otomatik piyasa yapıcı SushiSwap (SUSHI). Pizzino, SUSHI’nin yükseliş trendini sürdürmek için kritik seviyelerin üzerinde kalması gerektiğini söyledi. Altcoin projesi için şu analizi yapıyor:

Yaklaşık 14 dolar seviyesini tutmamız koşuluyla makul bir kurulumda. Tabii ki, 12 doların altına düştüğünü görmek istemiyorum ve en kötüsü, buradaki bu seviye, yaklaşık 9,50 dolar çünkü bu sizin yüksek dip seviyeniz… Eğer dipler kırılmaya başlarsa, o zaman bu bir düşüş trendi olarak kabul edilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku