Sektörün Önde Gelen 2 Analistinden Çarpıcı Bitcoin ve Cardano Değerlendirmesi!

56

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC)’in bugün 46 bin doların altına düşmesine rağmen, piyasadaki iyimserlik devam ediyor. BTC, an itibariyle tekrar 46 bin dolardan işlem görüyor. Bitçok analist, BTC’nin 60 bin dolar seviyesini aşmasını bekliyor. Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkmaması için hiç bir neden yok gibi görünüyor.

Michaël van de Poppe ve Pentoshi’den Bitcoin analizi

Elde edilen veriler, BTC/USD’nin daha önceki başarısız bir kırılmanın ardından, Cumartesi gece 46 bin doların altına düştüğünü gösteriyor. KriptoArena’nın bildirdiği gibi, Bitcoin (BTC)’i 50 bin dolar seviyesinden geri tutan büyük bir satış duvarına yapılan saldırı sırasında boğaların gücü tükendi. U dönüşü, Pazar günü için daha kırılgan bir ruh haline yol açtı ve günlük kayıplar an itibariyle  yüzde 4 civarında. Popüler analist Pentoshi Bitcoin fiyat hareketi ile ilgili olarak şunları söyledi:

Uzun vadede fiyatın artacağını söyleyebilirim. Ancak, bu bölge, benim için en büyük sorun ve aşılması zor bir engel. Bitcoin, 50 bin dolar seviyesini geçtikten sonra, tüm zamanların en yüksek seviyelerinin rövanş hazırlıklarını neredeyse tamamladığını söyleyebilirim. Şimdilik, bu üst aralığa gitmeden önce kısa süreli bir düzeltme olacağına inanıyorum.

Trader ve analist Michaël van de Poppe de benzer şekilde, uzun vadede Bitcoin (BTC)’nin yeni ATH’lere doğru yol aldığını ve güçlü bir rallinin yakında ortaya çıkacağını ima etti ve şunları ekledi:

Önümüzdeki hafta Bitcoin için bence önemli bir hafta olacak.

 Cardano ivme kazanmaya devam edecek

Bitcoin rallisi, son zamanalrda büyük altcoin’ler üzerinde mükemmel bir etki gösterdi. Ancak, piyasa değerine göre ilk elli kripto para biriminin çoğu şu anda küçük çapta düşüşler yaşıyor., ilk beşteki altcoin’lerin tümü BTC’yi takip ederek, değer kaybetti. Hafta sonu başlarken XRP ile birlikte öne çıkan Cardano ( ADA ), birkaç ayın en yüksek seviyelerinden 2.10 dolara’a çıktı.  Van de Poppe, düşüşten önce şunları söyledi:

Burada Cardano satın alır mıyım? Hayır. Önümüzdeki aylarda/yıllarda Cardano’nun değer kazanmasını bekliyor muyum? Evet. Bitcoin piyasaya öncülük edecek.

Piyasa katılımcıları, özellikle DeFi tokenlerine odaklanarak önümüzdeki aylarda altcoin fırsatlarının artmasını beklemeye devam ediyor. DeFi tokenlarının 3. çeyrekte büyük ivme kazanması bekleniyor. Sektöre olan ilgi, altcoin fiyatlarında da etkili olmaya başladı. Bitcoin fiyat hareketi, altcoin piyasasını etkilemeye devam edecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Cointelegraph.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku