Analistten Ayı Piyasası Yorumu: Bitcoin İçin Kritik Seviye!

921
Kripto para piyasasında yakından takip edilen kripto para analisti Justin Bennett, Bitcoin (BTC)ve devam eden düzeltme aşamasına dair değerlendirmelerini paylaştı.

 

Bitcoin, 35 bin doların altına düşse bile, boğa koşusu devam edecek: Nisan ve Mayıs örnekleri!

Analist, Bitcoin’deki düzeltmenin eninde sonunda sona ereceğini ve lider kripto para biriminin boğa döngüsüne tekrar geri döneceğini belirtiyor. Bennett, Twitter’daki 95 bin takipçisine, Bitcoin’in 60 bin doların üzerinde yeni bir ralliye başlamadan önce, 4 Aralık’ın en düşük seviyesini 40 bin dolar seviyesini yeniden test ettikten sonra çift dipli bir yapı oluşturabileceğini söyledi. Yayınladığı yeni bir videoda Bennett, 40 bin dolarlık temel psikolojik seviyenin altına düşse bile Bitcoin’de neden hala yükselişte olduğunu açıklıyor. Trader, ”Bitcoin, için iki sanaryoyu ele alıyorum: 40 bin doların altına düşmesi veya 53 bin doların üzerine çıkması. Bir çok insanın BTC’nin 40 bin doların altına düşmesinin ayı piyasasına neden olacağını düşündüğünü biliyorum. Bu, doğru değil çünkü, bu seviyeden BTC yeniden ivme kazanabilir” açıklamasını yaptı.

 Analist, BTC’nin 35 bin dolara düşse bile piyasada düzeltmelerin normal olduğunu vurguluyor. Bennett’e göre, Bitcoin bu yıl Nisan ve Mayıs ayları arasında daha düşük zirveler ve daha düşük dipler gördü, ancak BTC uzun vadeli yükselişini sürdürdü. Trader, ”Bitcoin çakılmasına rağmen, tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştık. Yani açıkçası, panik yapmayaa gerek yok. Ve bana göre 40 bin dolar seviyesini çok benzer bir durum olarak görüyorum.” ifadesini kullandı.

Glassnode’dan çarpıcı BTC açıklaması

Glassnode analistleri, Bitcoin (BTC)’nin zayıf performansının arkasındaki faktör üzerine yoğunlaşırken, ralli için neden 45 bin dolar seviyesinin oldukça önemli olduğunu açıkladılar. Twitter’da”Ultravirtu” olarak bilinen zincir üstü analisti Johannes, son yıllarda Asyalı, Avrupalı ​​ve Amerikalı trader’ların Bitcoin (BTC) piyasasındaki faaliyetlerini karşılaştıran bir araştırma yaptı.
Bitcoin Bu Sene 42 Kez Ölü İlan Edildi: Bu Kez Farklı mı?
 
Glassnode sisteminden elde edilen verilere göre, Bitcoin fiyat hareketindeki düşüş zamanlamasına incelendiğinde, mevcut çöküşün arkasındaki etken olarak Asya’dan eşi görülmemiş miktarda satış olduğunu ortaya koyuyor. Analiste göre, Glassnode’un zincir üstü verilerine dayanarak, Asya’dan gelen büyük “satış baskısı”, mevcut Bitcoin (BTC) fiyat düşüşünün arkasındaki ana nedenlerden biri.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın

 

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku