Kanadalı Şirket: 3 Faktör Shiba Inu Fiyat Artışını Tetikleyebilir!

1.221
Kanada merkezli medikal şirket ”Ask the Doctor”, son zamanlarda büyük bir Shiba Inu (SHIB) hayranı oldu. Şirket, SHIB’i tanıtmaya kararlı olduğundan, meme altcoin’in ivme kazanması için gerekli olan bazı noktalara dikkat çekti.

 Shiba Inu fiyat artışını tetikleyecek 3 önemli faktör

Şirket, Shiba Inu’nun (SHIB) büyümesi için üç şeye ihtiyacı olduğunu söyledi. Birincisi, kullanım alanının genişlemesi için ortaklıkların devam etmesi. İkincisi, işlem maliyetlerin önemli ölçüde düşürülmesi. Üçüncüsü ise dolaşımdaki toplam token sayısının, coin yakma işlemi ile sürekli azaltılması. Bu üç noktayı göz önünde bulundurarak, Şirket, Shiba Inu (SHIB)’yu bir ödeme şekli olarak zaten kabul etti ve şu anda çeşitli yöntemlerle SHIB yakıyor. 16 Aralık’ta şirket, STEPS Shiba Inu (SHIB) T-Shirt satışını başlattı ve elde edilen gelirin tamamının SHIB yakma için kullanılacağını söyledi.

 

”Ask the Doctor”, şirketin her bir gömleğin satışından yaklaşık 11 ila 14 dolar kar elde ettiğini ve bu karın tamamının coin yakma için kullanılacağını açıkladı. Kurum, takipçilerinden T-Shirt satın alarak SHIB’nin yakılmasını teşvik etmelerini istedi. Daha sonra şirket, T-Shirt’lerin yanı sıra STEPS yüz maskelerini de eklemeye karar verdi. Son zamanlarda, Ask the Doctor, bir kullanıcının tamamladığı her 10 bin adımda belirli sayıda (TBD) Shiba Inu (SHIB)  yakma misyonuyla “STEPS” uygulamasını başlatma planını paylaştı. Bu hem yürüyerek sağlıklı yaşamı hem de SHIB yakımını teşvik ediyor. Kurum, uygulamada en son güncellemeleri sağlarken, son bazı noktaları henüz tamamladıklarını söyledi. Şimdi, bu hafta sonuna kadar hem ios/Android için bir geliştirme ekibi tutuyorlar. Shiba Inu’nun güçlü topluluğundan ilham alan şirket, kısa süre önce profil resmini SHIB logosu olarak değiştirdi ve takipçilerine, Shiba Inu (SHIB) 0,0001’e ulaşana kadar profil resimlerini SHIB olarak değiştirmelerini istedi. Bu süreç için ise , 2 Milyar SHIB yakma sözü verdi.

SHIB, büyümeye devam ediyor

VR World, hem Güney hem de Kuzey Amerika’da bulunan ve merkezi New York olan en büyük sanal gerçeklik kulübü Shiba Inu (SHIB)’ya destek ekledi. Haberin ayrıntılarını Kriptoarena.com olarak sizinle birlikte inceleyelim.

Virtual Reality World artık Shiba Inu’yu BitPay üzerinden ödeme aracı olarak kabul ediyor. VR World, NFT alanında aktif ve ayrıca Kasım ayında New York’taki NFT konferansında bir afterparty’ye ev sahipliği yaptı. Daha fazla Shiba Inu haberi için, Kriptoarena.com adresini takip edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

 

Kaynak Thecryptobasic.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku