Analistlerin kafası neden karıştı?

0 3

Bitcoin son birkaç gün içinde aşırı gün içi dalgalanma gördü. Analistler bu fiyat hareketi hakkında tam olarak ne düşüneceklerini bilmiyorlar.

Tanınmış Bitcoin yatırımcısı “Jack” geçtiğimiz günlerde bu piyasanın “vahşi” olduğunu belirtti

Bitcoin hareketi kafa karıştırıcı

Bitcoin son birkaç gün içinde aşırı gün içi dalgalanma gördü ve bu da hangi yöne doğru gideceği konusunda kafaları karıştırıyor. Bu makalenin yazıldığı an itibariyle önde gelen kripto para biriminin fiyatı 18.500 dolar seviyesinde ancak son bir saatte hem 18.400 hem de 18.700 dolar seviyesinde seyretti. Bu aşırı oynaklık ABD doları bir kez daha düşmeye Bitcoin ve altın ise artırmaya başladığında ortaya çıkıyor.

Analistler bu fiyat hareketi hakkında tam olarak ne düşüneceklerini gerçekten bilmiyorlar.

Önde gelen Bitcoin yatırımcısı “Jack” geçtiğimiz günlerde piyasanın “vahşi” olduğunu söyledi.

 Yatırımcı Bitcoinin şu anda ralliyi yükselten parabolik desteklerin altına düştüğünü gösteren aşağıdaki grafiği paylaştı. Yükseliş trendini kıran parabolik destekler rallinin tükenmenin ortasında olduğunun bir işaretidir.

Boğalar kontrolü elinde tutuyor

Birçoğu Bitcoin boğalarının uzun vadede kontrolü ellerinde tuttuklarını söylüyor. Citibankta kıdemli bir analist olan Tom Fitzpatrick geçtiğimiz günlerde önde gelen kripto para birimi için temel durumun her şeye rağmen hala güçlü olduğunu söyledi.

“Bitcoin sınırlar arasında kolayca hareket ediyor ve sahiplik şeffaf değil. Bu son nokta çok alakalı olduğuna inanıyorum. Bugünün büyük mali kötüleşmesinin gelecekte doğrudan veya dolaylı olarak bir maliyeti var. Doğrudan şu ki bir noktada “faturaların ödenmesi gerekiyor” yani paranın bulunması gerektiği anlamına geliyor. “

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku