Analistlere göre, teknik güç azaldıkça Bitcoin 7 bin 700 dolara düşecek

0 3

Bitcoinin konsolidasyon aşaması yakında herhangi bir zamanda izin verme konusunda birkaç işaret gösteriyor. Kıyaslama kripto para hala 9.000 doların altındaki bölgede işlem görüyor ve mevcut fiyat seviyesinin hemen altındaki destek önemli görünüyor.

Piyasanın bir sonraki trendin neresinde olabileceğine gelince analistler bir sonraki adımın ne olabileceğine dair fikir edinmek için birkaç temel seviyeye nasıl tepki verdiğini görmek için yakından izliyor.

Bununla birlikte yoğun dezavantajın önümüzdeki günlerde ve haftalarda yakın olabileceğini düşündüren birkaç faktör bulunuyor.

Önde gelen bir ekonomist nihai kısa vadeli nihai hedefinin 7.700 dolar civarında olduğunu belirtiyor. Kriptonun bu hedefe doğru inişine bu hafta başlayabileceğine ve potansiyel olarak hisse senetlerinde bir sellokla tetikleneceğine inanıyor.

Diğer yatırımcılar bu görüşle aynı fikirde gibi görünüyor; çünkü birçok kişi ralli için başarısız olan birçok girişimin yoğun bir düşüş oranının yakın olduğunu düşündürdüğünü belirtiyor.

Analistin iddiasına göre BTC teknik güç azaldıkça daha düşük bir seviyeye inecek

Bitcoin şu anki fiyatı olan 9.350 dolar ile % 1in biraz altında işlem görüyor. Kripto para birimi haftalardır bu seviyede devam ediyor ve herhangi bir açık eğilim kazanmaya çalışıyor.

Birçok analistin yan ticaretin bu şekilde gerçekleşmesinin BTCnin büyük bir hareket yapmadan önce dolanma yolu olduğunu iddia ettiğini belirtmek önemlidir.

Tarihsel olarak halihazırda görülen gibi yoğun yan ticaret olaylarını büyük hareketler izliyor.

Bununla birlikte bu mevcut işlem aralığının nasıl çözüldüğü büyük olasılıkla önümüzdeki haftalarda ve aylarda Bitcoinin eğilimleri için bir ton belirleyecek.

Yakın zamanda bir analist karşılaştırmalı kripto para biriminin yakın vadede 7.500 dolara düşmesini beklediğini gösteren bir grafik sundu.

O son üç girişimin 10.000 doları aşma girişiminin kesin ret ile sonuçlandığını açıklıyor.

Bu seviyenin kırılması durumunda “eğer bir soru olduğunu düşünüyor olsa da” yine de yakın vadede kısa bir dezavantaj göreceğini düşünüyor.

“10knın kırılmaya karşı direnç olduğu ve hatta burada bir geri çekilme olduğu konusunda çok az şüphe var ne zaman olduğu sorusu önemli. Son 9 ayda 3 deneme her biri eşit yüksek kırılmadan önce direnişte daha uzun bir konsolidasyon ile sonuçlandı. 4. BTCYE güvenmeyin.”

 

Ekonomist: Borsa istikrarsızlığı BTCYİ düşürecek

Yakın zamanda bir ekonomist Bitcoinin bu hafta borsadaki potansiyel türbülans nedeniyle yakın vadede daha da düşeceğine inandığını açıkladı.

Bunun kripto parayı 7.000 dolarlık bölgeye doğru götüreceğine inanıyor.

“BTC tekniklerine baktığımda daha yüksek devam etmeden önce ortalamalara geri dönerek 8400-8100 seviyesine düşmeyi tercih ederim. Bunu satın alırdım. Hisse senetleri düşerken gelecek hafta başında görebiliyorduk. Aşağıdaki ilgi alanı 7700-7800. ”

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku