Analistlere Göre SHIB ve 3 Altcoin 2022’ye Damgasını Vuracak

11.516

Analytics Insight analistleri tarafından hazırlanan habere göre, kripto para piyasasındaki binlerce kripto para birimi arasından mükemmel yatırımı bulmak zor olabilir. Bunun nedeni, hepsinin yatırımcılara büyük getiriler vaat eden etkileyici projelere sahip olmalarıdır. Kriptoarena.com olarak bu altcoin projelerinin 2022 yılı için en iyi seçim olmasının başlıca nedenlerini sizin için derledik.

Shiba Inu yeni projelerle 2022 yılına iddialı bir giriş yaptı

Shiba Inu (SHIB), etkileyici performansıyla 2021 yılında piyasayı şok eden kripto para birimlerinden biriydi. Neredeyse 50 milyonun üzerinde akıllara durgunluk veren bir yüzde ile yükselen projelerden biridir. Shiba ekibi, kripto para birimini sadece bir meme tabanlı kripto para görünümünden kurtararak gerçek değeri olan bir token’a dönüştürüyor. Unutulmaması gereken en önemli şey, ShibaSwap’ın artan gelişimi ve Shiba ekosistemine bir NTF platformu olan SHIBISHIS gibi daha fazla projenin dahil edilmesidir. Yakında piyasaya sürülecek olan Doggy DAO, Shiba Inu’yu 2022’nin en iyi seçeneklerinden biri yapan başka bir gelişme olarak görülüyor.

Altcoin Ethereum 2.0’ın son aşaması bu yıl tamamlanıyor

Ethereum (ETH), 2022’nin en iyi kripto para birimi olabilecek başka bir altcoin projesidir. Aynı zamanda 2021’de piyasada çok başarılı olan kripto paralardan biridir, ancak bu yıl çok fazla gelişme planlanıyor. Devam eden Ethereum 2.0, bu yıl devam eden en büyük gelişmelerden biri. Ekip şimdiden ikinci aşamayı başlattı ve üçüncü ve son aşamanın 2022’de başlaması bekleniyor. Devam eden Ethereum güncellemesi, mevcut ağ eksikliklerini ortadan kaldırarak bu kripto para birimini 2022’nin en iyi seçeneklerinden biri haline getiriyor. Ethereum ağı, parçalama zincirleri teknolojisinin kullanılması nedeniyle daha hızlı olacak ve PoS protokolü ile güvence altına alınacak. Bu teknolojiler Ethereum upgrade ile birlikte geliyor. Bu nedenle Ethereum, 2022’de izlenmesi gereken altcoin projelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Dogecoin, Tesla’nın ödeme kabulü ile fiyat ivmesi kazandı

Dogecoin (DOGE), 2022’de boğa koşusuna çıkması muhtemel kripto para birimlerinden biri olarak değerlendiriliyor. Bunun temel nedeni olarak, devam eden ana ağ iyileştirmesinin yanı sıra, yakın zamanda yeniden başlatılan Dogecoin Vakfı, bu altcoin projesine hayat veriyor ve bundan dolayı piyasada çok iyi gidiyor. Dogecoin’e dahil olan ünlüler onu çok çekici hale getiriyor. Dogecoin’in danışma kurulu, kripto endüstrisindeki en büyük beyinlerden biri olan ve Ethereum’un kurucu ortağı olan Vitalik Buterin’e sahip. Diğer etkili kişi ise Elon Musk. Son zamanlarda altcoin projesi hakkında paylaşımda bulunuyor ve Tesla’nın ürün satın almak için Dogecoin’i kabul etmesinin nedeni bile olabilir. DOGE 2022 yılı için en iyi seçimlerden biri olabilir.

Altcoin Binance coin için yüzde 100 artış bekleniyor

Binance coin (BNB) satın alıp almama konusunda kararsız iseniz, bu altcoin projesini satın alıp bekletmeniz gerekiyor çünkü kripto uzmanları bu coin’in yüzde 100’den fazla büyüyebileceğine inanıyor. Binance coin son birkaç yıldır piyasada çok iyi gidiyor ve trendin bu yıl da aynı olması bekleniyor. Bunun nedeni, Binance Blockchain kullanıcılarının sayısının her geçen gün artması olabilir. Bu, Binance coin’e olan talebin sebebi olabilir. Binance Exchange’de işlem gören token’ların hacmi her geçen gün artmaya devam ediyor. Binance Smart Chain’de başlayan proje sayısında da hızlı bir artış oldu. Bunlar Binance coin’i 2022 yılı için iyi bir seçim yapan faktörlerden bazıları.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Analyticsinsight.net
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku