Analist: Az Bilinen 3 Altcoin Rekor Seviyelere Ulaşabilir!

2.710

Bugüne kadar, Bitcoin (BTC) ve altcoin yatırımcıları hem önemli kazançlar hem de kayıplar gördüler. Uygun uzun vadeli girişimlere yatırım yapanlar, getirilerinin yüzde 1000’i aştığını gördü. Yanlış girişimleri seçenler ise portföylerinin  yok olduğunu gördüler.

Altcoin projeleri gelişmeye devam ederse, çok yüksek kazançlar sağlayabilir

Ünlü analist Joe Parys, takipçilerine, büyük bir yukarı yönlü potansiyele sahip olduğunu düşündüğü üç altcoin projesini açıkladı. Peki, bu kripto para birimleri yatırımcılarına ne sağlayacak? Kriptoarena.com olarak analistin bahsettiği üç altcoin projesini sizin için araştırdık.

Analistin listesindeki ilk altcoin Tiny Colony (TINY). Tiny Colony’de çok sayıda NFT projesi olacak ve Tiny Verse’de Nested Colony Land NFT‘yi sunacaklar. Tiny Colony’de bulunan yuvalar, kendi koloninizi inşa etmeye ve büyütmeye başlamak için gerekli tüm araçları sağlayacak. Oyunda yalnızca 5.000 tane yuva olacak. Yuvaların fiyatları şimdilik 0,5 Solana (SOL) olarak belirlenmiş durumda . Yuvaların ucuz olması büyük avantaj. Çünkü oyun gelecekte gelişir ve yükselmeye devam ederse, ciddi kazançlar elde etmenizi sağlayabilir. TINY token arzı, yalnızca yüz milyon token ile oldukça sınırlı ve arzın yüzde 29,9’u ekosistemdekilere ve yüzde 30’u ise oyunculara ayrılmış durumda.

Oynayarak kazanmak mümkün

Analistin listesindeki ikinci altcoin projesi ise Froyo Gaming (FROYO). Froyo Gaming, PancakeSwap üzerinde bir IFO yapıyor. Oyuncular oyun varlıklarını istedikleri şekilde kazanabilir, takas edebilir ve stake edebilir. Bu ekosistem, farklı oyunların birçoğunu oynamanız için bir araya getiriyor ancak Froyo Gaming, yalnızca bir platform oluşturmayı değil, aynı zamanda platformdaki oyunların ve içeriğin geliştirilmesinde ve küratörlüğünde de aktif bir rol oynamayı hedefliyor. Froyo Gaming’in ayrıca yakında zincirler arası trade, takas, alım ve satım yapacak bir mağazası olacak. Oyuncular FROYO‘larını harcayabilir, ödülleri ve NFT’leri paraya çevirebilir ve yeni sınırlı sayıda dijital varlıkları keşfedebilirler. Froyo Gaming’de ayrıca gündelik oyunlar oynamak, ciddi ödüller kazanmak, mini oyunlara katılmak ve NFT’lerden markalı ürünlere kadar heyecan verici ödül çekilişlerine katılmak için bilet kazanmak için bir oyun kutusu da bulunuyor.

Ve son olarak inceleyeceğimiz altcoin projesei PancakeSwap (CAKE). PancakeSwap, kullanıcıların tokenlere yatırım yapmasına, farming yoluyla likidite sunmasına ve karşılığında ücret toplamasına olanak tanıyan bir DeFi uygulamasıdır. Analist, CAKE hakkında şunları söyledi:

“Bu dip oluşumunu 10 dolarda keşfettik ve fiyat hızla yükselebilir. CAKE, yıllık yüzde 63 APY sunuyor.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku