Analistlere göre Bitcoin kısa vadede düşebilir… Peki neden?

0 0

 Bitcoin için nispeten olaysız bir gün oldu ve kripto kripto para birimi 15.000 doların üzerindeki yerini korudu.

Bu düşük seviyelerde satın alma baskısı ayıların üstesinden gelemeyecek kadar fazla olduğunu kanıtladı ve anında “V şeklinde” bir toparlanma başlattı

BTC alıcıları ve satıcıları bir çıkmaza girdikçe yükselen ivme kazanmak için mücadele ederek 15.000 $lık alt bölgede dolaşıyor.

Bir analist düşüşün yakın olduğunu gösteren bir eğilime işaret ettiğinden bu istikrar eğilimi çok uzun sürmeyebilir.

Bitcoin ve kripto para piyasasının geri kalanı son 12 saat boyunca sessiz bir işlem dalgası gördü ve boğalar ve ayılar BTC konsolide ederken bir çıkmaza girdi.

Bu mevcut istikrar dün kripto paranın boğalar tarafından hızla emilen keskin bir satış görmesinden kısa bir süre sonra geldi.

BTC trendlerinin bir sonraki yeri büyük ölçüde 15.000 $ ın altındaki bölgede desteğinin üzerinde tutup tutamayacağına bağlı olacaktır.

Bir yatırımcı bunun gerçekçi bir olasılık olduğunu düşünmüyor ve bir kilit direnç seviyesini test ettikten sonra daha düşük keskin bir hareket görmesini bekliyor.

Bitcoin ivme kazanmak için çaba sarf ediyor

Bitcoinin son birkaç hafta süren yükseliş trendi boyunca ayılar yükselişini yavaşlatmak için çok az şey yaptılar her satış kısa ömürlü oldu ve ardından yeni yüksekler gördü.

Bununla birlikte Bitcoin şu anda 16.000 $ dan çok sayıda sert reddi yaşadığı için bu eğilim değişebilir ve alıcılar tamamen bu seviyede tutamaz.

Bitcoin şu anki fiyatı olan 15.300 $ da marjinal olarak işlem görüyor. Geçtiğimiz gün boyunca burada sağlamlaşıyor.

Bir sonraki eğiliminin nerede olacağı muhtemelen 16.000 $ a doğru ilerlemeye başlayıp başlayamayacağına veya başka bir satış baskısı akışı görüp görmeyeceğine bağlı olacaktır.

BTC 15.400 dolar seviyesini geçemezse düşebilir  

Bir yatırımcı Bitcoinin 15.400 $ ın üzerinde kırılamaz ve tutamazsa daha da düşeceğinil belirtti.

Bu seviye yukarıda kırılırsa yükselme ihtimalinin olmasına rağmen BTC için “düşme riskinin daha olası” olduğunu belirtiyor.

“BTC 15.400 dolar seviyesinin üzerine çıkmaya çalışıyor. Durum böyle kalsa da düşme olasılığı daha ağır basıyor benim için. Mum haritasının birkaç kez benim için daha temiz olabilir. Bunu geri isteyin ve zirvelere doğru gidelim reddedelim ve alçağa doğru bir hareket görebiliriz. “

Önümüzdeki birkaç gün Bitcoinin önümüzdeki haftalardaki trendlerin tonunu belirleyebilecek bu önemli seviyeye tepkisine dair içgörüler sağlayabilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku