Analistlere göre Bitcoin 2020’de daha iyi olacak

0 0

Bitcoin yeni yıla “mutlu” başlamadı. Bloomberg verilerine göre en büyük dijital para 7 bin doların altına inerek Aralık ortasından bu yana en düşük seviyesine düştü.

Bitcoin yüksek oynaklığa rağmen 2019’da yüzde 95e yakın değer kazandı. Buna ek olarak benimsemenin arttığını ve merkezi olmayan para birimlerine yönelimin sürdüğünü gözlemleyen bazı yatırımcılar ve analistler 2020’de Bitcoin’in daha fazla değer kazanacağını tahmin etti.

“Fiyat yörüngesinde kritik aşamadayız”

Kripto para birimi ve blok zincir girişim sermayesi yatırım şirketi KR1in kurucu ortağı ve genel müdürü George McDonaugh “Bitcoinin fiyat yörüngesinde kritik bir aşamadayız” dedi. 

Yeni Bitcoin cüzdanlarının oluşturulmasına ve destekleyici diğer faktörlere dikkat çeken McDonaugh; “Bitcoin büyük olasılıkla fiyattaki sert bir düşüşten sonra güçlü bir şekilde 7 bin 500 direncine geri dönecek ve 2020nin ortasına doğru daha fazla yükselecek” dedi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku