Analistler Yükselecek ve Düşecek 4 Altcoin Açıkladı!

39

Önde gelen kripto para analistleri, yakın zamanda yükseliş ve düşüşlere tanık olacak altcoin projelerini açıkladı! İşte detaylar…

“Ethereum rakipleri düşüş eğiliminde bulunsa da yükselişe geçebilir!”

Kripto para analisti Jason Pizzino, Youtube üzerinden yaptığı kripto programında 278 bin takipçisine seslendi. Ethereum rakipleri için yükselişler ve düşüşler öngören analist, ilk projeyi Polygon (MATIC) olarak açıkladı. Analiste göre popüler kripto para birimi Polygon (MATIC), anlık olarak yeni yüksek dipler yapıyor ve hızla yükselişe geçebilir. Analistin Ethereum ölçeklendirme platformu Polygon hakkında söylediği sözler ise şu şekilde:

“Bu yüksek dipleri yapan projeler, MATIC gibi projeler.. Haziran’a bakın ve ardından Eylül ve Ekim’in en düşük seviyelerine göz gezdirin, bu daha yüksek bir dip seviye. Çok, çok net düşük. Bu projenin geri dönemeyeceği anlamına gelmez ancak kesinlikle piyasanın bu yüksek dipleri oluşturduğunu ve bir güç kazanmaya başladığını görmek istersiniz”

Polygon CEO'su Projelerden Umutlu! Fiyat Patlamaya Hazır

Haziran ayında 0,35 dolar seviyelerine düşen Polygon (MATIC), anlık olarak 0,96 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Hemen ardından ise kripto para analisti, Cardano (ADA)’ya da dikkat çekti ve ADA’nın da daha düşük dipler sergileyerek, düşüş sinyalleri verdiğini belirtirken, Ethereum rakibi Solana (SOL)’nın Haziran ayının en düşük seviyesinin altına düşmeye yakın olduğunu belirtiyor. Analistin sözleri ise şu şekilde:

“Özellikle ADA, daha düşük dipler oluşturuyor…Solana, grafiğe hızlı bir bakış, o kadar düşük seviyeye yaklaşıyor. Ama sadece bu düşüş yönüne sahip değil. Yani bu düşüşlerin yakında yükseldiğini gerçekten görmek istiyorsunuz.”

Cardano Fiyatı Nereye Gidecek? İşte Tahminler

Gün içerisinde yüzde 4 artış gösteren Cardano (ADA), anlık olarak 0,41 dolar seviyelerinden işlem görüyor ve bu seviye Haziran ayının en düşük seviyelerinin biraz altında bulunuyor. Öte yandan Solana’ya bakıldığında ise gün içinde yaşadığı yüzde 5’lik artış, 32.92 dolar seviyelerinden işlem görmesini sağlıyor.

“Eğer altcoin DOGE bu seviyeleri geri alırsa, muhtemelen bir sonraki ayağın başladığını göreceğiz”

Popüler bir kripto analisti, ABD dolarının gücünün bir göstergesi olan ABD Dolar Endeksine (DXY) dikkat çekiyor. Twitter üzerinde 110.500 takipçisine yaptığı açıklamalarda kripto para analisti Justin Bennett, ABD’deki beklenenden daha yüksek işsizlik oranlarının DXY için düşüş, kripto para birimleri için yükseliş olması gerektiğini bildirdi. Popüler analistin sözleri ise şu şekilde:

“Tahmin edilenden daha yüksek işsizliğin ardından DXY’den önemli bir düşüş görülüyor. 111.80’in altında bir günlük kapanış, gelecek haftaya düşüş eğilimi gösterecektir (kripto için yükseliş). Bakalım.”

Bugün grafiklere bakan Bennett, takipçilerine saatlik DXY grafiğinin bir “sahte” olduğunu doğruladığını söylüyor. Analist, “Saatlik DXY grafiği, seansın başlarında onaylanmış bir sahte çıkış gösteriyor. Yine de şimdilik 111.80’e tutunuyor.” sözlerinde bulundu.

Bennett, DXY seviyelerinin Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi kripto varlıklarını tam olarak nasıl etkileyeceğini de derinlemesine inceledi.

“Gelecek hafta 109.30’un DXY için ne kadar önemli olacağını ne kadar vurgulasam az.

Oradaki birleşme çok büyük.

2022 trend çizgisi, azalan kanal desteği ve önemli aylık seviye.

Aşağıdan kapatın = genişletilmiş kripto rallisi

Agresif bir şekilde zıplayın = kripto geri dönüşü.”

Son olarak kripto para analisti, Elon Musk’ın Twitter’ı satın alması nedeniyle son zamanlarda yükselen popüler memecoin Dogecoin’e (DOGE) de dikkat çekti ve “DOGE bu alanı geri alabilirse, muhtemelen bir sonraki ayağın başladığını göreceğiz” sözlerini kullandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku