Analistler Chainlink in yakında 15 Dolar seviyesine ulaşacağını öngörüyor

0 0

Altcoin piyasası toparlanmaya devam ederken Chainlink (LINK) tum gozleri uzerine topladı. Önde gelen kripto para biriminin fiyatı geçen hafta % 25 arttı ve alıcılar geri döndükçe 13 Dolarlık desteği geri aldı.

Analistler Chainlinkin önümüzdeki haftalarda yükselmeye hazır olduğunu soyleyerek grafikte olumlu temel eğilimlerden ve teknik oluşumlardan soz etti. 

Chainlink yükseliş eğiliminde 

Analistler geçen hafta diğer altcoinlerle birlikte düşüşün ardından kripto para birimi kısa vadeli bir yükseliş eğilimi yasadigi icin Chainlink konusunda iyimser bir tabloya isaret etti. 

Bir kripto varlık yatırımcısı 11 Kasımda aşağıda görülen grafiği paylaştı. Grafik LINKin kısa vadeli bir zaman diliminde yükselen bir üçgen oluşturmanın ortasında olduğunu gösteriyor. Yükselen bir üçgen genellikle yükseliş trendlerinin ortasında görülen bir yükseliş grafiği modeli olarak biliniyor. Varlık art arda üst dirence dokunduktan sonra genellikle daha yüksek kırılma yasiyor. 

LINKin geleneksel teknik analiz kurallarına uyması durumunda yükselen üçgen kırıldığında 15 Dolara doğru hareket etmesi muhtemeldir. 

Önümüzdeki günlerde altcoinlerin daha da yükseleceğini gösteren başka işaretler de bulunuyor. Bir kripto varlık analisti kısa süre önce Uniswapin likidite madenciliği döneminin sona ermesiyle piyasaya girecek bir ETH akışı olacağını belirtti. Piyasaya 1.1 milyar Dolarlık ETH enjeksiyonu olacağı dusunuluyor. 

Bu coinlerin bazı sahipleri olabilirken bazıları Ethereumun altcoinler karşılığında satılabileceği kanisini surduruyor. En popüler altcoinlerden biri olan Chainlinkin bu girişlerden bazılarını alabilmesi mumkun gorunuyor. 

Temeller yükselişi işaret ediyor

Chainlinkin temelleri yükselişe dayanıyor. Önde gelen bir kripto varlık ve blok zinciri analiz firması olan Santiment geçtiğimiz günlerde şunları söyledi:

“İzlediğimiz Github verilerine göre Dolar LINKin geliştirme etkinliği artıyor. Genellikle projelerin takımlarının gerçek geliştirmesinde bir artış olduğunda #Chainlinkin sahip olduğu oran varlığın sürdürülebilirliği ve uzun ömürlülüğü için olumlu bir işaret. “

Chainlink Github aktivitesi

Artan geliştirme aktivitesi miktarı LINKin fayda seviyesinde bir artış olabileceğini ve bu nedenle fiyatını yukarı çekebileceğini gösteriyor. 

Chainlink kullanımı artırması gereken bir OK ortaklık duyurusunda bulundu. Örneğin yeni bir DeFi protokolü Ethereum ekosistemindeki diğer birçok protokolde olduğu gibi Chainlink oraclelarını entegre ettiğini duyurdu.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku