Analistler Bu 10 Altcoin İçin 'Yatırımlık' Dedi!
Analistler Bu 10 Altcoin İçin 'Yatırımlık' Dedi!

Analistler Bu 10 Altcoin İçin ‘Yatırımlık’ Dedi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman kripto para analistleri yeni yılda yatırımcıları sevindirecek on altcoin hakkında konuştu. Listede yer alan sürpriz kripto varlıkları “yatırımlık” olarak nitelendirildi.

Bu on altcoin analistlerin radarına girmeyi başardı!

Geçtiğimiz gün Altcoin Daily ile bir röportaj yapan Coin Bureau’nun sözcüsü Guy Turner, umut veren altcoinler hakkında konuştu. Binlerce takipçisi olan analistin favorilerinin başında merkeziyetsiz blockchain ağı Cosmos’un tokenı yer alıyor. Aldığı ödüller, etkileyici lansmanları ve güçlü geliştirme ekibi nedeniyle Cosmos (ATOM), kripto para analistinin gözdelerinden. ATOM bu yazının yazıldığı sırada 9.2 dolardan işlem görüyor. Guy Turner, Cosmos’un yanı sıra ETH’nin rakibi olarak da bilinen Algorand’dan da bir hayli umutlu. Analist, bu altcoinin bir sonraki boğa piyasasında güçlü bir konumda olacağını öngörüyor. ALGO ise güncel olarak 0.170 dolardan işlem görüyor.

Analistler Bu 10 Altcoin İçin 'Yatırımlık' Dedi!

Guy Turner’ın yanı sıra başka bir kripto para analisti daha yükselmesini beklediği altcoinler hakkında konuştu. 329.000 takipçiye sahip kripto analisti Rekt, Litecoin’in uzun vadeli birikim seviyesinin üzerine çıkmasının ardından güçlenmeye başladığını dile getirdi. Kripto stratejistine göre LTC, sadece birkaç ay içinde yaklaşık 70 dolardan 146 dolara yükseldi. Bu da 2019 fiyat hareketini yansıtıyor olabilir. Yazının yazıldığı sırada ise LTC 70 dolardan işlem görüyor.

Kripto para analistinin şaşırtan tahminleri

Litecoin’in yanı sıra Ethereum (ETH) hakkında da konuşan Rekt, önde gelen akıllı sözleşme platformunun aylık grafikte geniş bir aralıkta işlem gördüğünden bahsetti. Analist, lider altcoinin başka bir satış olayından kaçınmak için önemli bir destek seviyesinde olması gerektiğini vurguladı. Yaz rallisinden bu yana ETH’nin gözle görülür bir şekilde düşüş trendinde olduğunu söyleyen analist bu altcoinden pek umutlu değil. Analistin radarında olan bir diğer altcoin Chainlink (LINK). Önümüzdeki birkaç günün LINK için kritik olduğunu söyleyen analist, direnç bölgesinden çıkmayı başardığı takdirde bu altcoinin tarihi bir ralliye kavuşabileceğini düşünüyor. Şu anda ise popüler altcoin 6.01 dolardan işlem görüyor.

Analistler Bu 10 Altcoin İçin 'Yatırımlık' Dedi!

Sıradaki altcoin ise Rekt ve Turner’ın görüş birliğine sahip olduğu AAVE. Merkeziyetsiz borç verme protokolü olan AAVE, şu anda makro düşüş trendi içerisinde. Direnç seviyesinin içerisinde olan AAVE, kısa zaman içerisinde buradan çıkmayı başarırsa yeni yılda bomba gibi bir performans sergileyebilir. AAVE ise şu anda 55.68 dolardan işlem görüyor. Rekt’in listesindeki son kripto para birimi ise Ethereum’un sert çatalı Ethereum Classic (ETC). Rekt, ETC’nin muhtemelen 13 dolar civarındaki tarihi destek seviyesine doğru ilerlediğini söylüyor. Kriptoarena.com olarak da belirttiğimiz gibi, analistin yorumlarına göre ETC, Ethereum’a göre daha çok umut vadeden kripto varlıklar arasında yer alıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

 

Analistler Bu 10 Altcoin İçin ‘Yatırımlık’ Dedi!