Analistler Bitcoin’de yeni bir boğa sezonu bekliyor

0 12

Analistler Bitcoin’de yeni bir boğa sezonu bekliyor

Bitcoin 10 bin dolar aralığında yukarı ve aşağı doğru hareket ederken yatırımcılar kısa vadede önündeki yolu çizmeyi düşünüyorlar.

Twitterda 4.700 takipçisi bulunan analist ve kripto yazarı ‘Nunya Bizniz’ önceki bir BTC paterninden hareketle BTC’nin büyük bir harekete geçebileceğine işaret ediyor.

Geçmişte Bitcoin genel bir boğa koşusunun ortasında üç veya daha fazla haftalık negatif bir görünüm arzettiğinde Bizniz BTC’nin hemen akabinde bir yükseliş gerçekleştirdiğini vurguluyor.

Analist Kiril Nikolaev modelin 2013 yılının gerisinde kaldığını söyledi.

Bu arada analist Josh Rager BTCnin 12 bin doları aşarak parçalanması durumunda 2019 zirvesini test edebileceğini ifade ediyor ve şöyle diyor:

“BTC şu anda aylık direncine dokunarak 10 bin 760 dolar civarında yer alıyor. Trendi kırmak ve bir üst seviyeye çıkmak için son seviyenin 11bin 983 dolar seviyesinde olduğunu görmek istiyoruz.

Bu 2019’daki son büyük arz / talep alanı ve fiyatların yukarıda belirtilen kapanıştan sonra yılın en yüksek seviyesine çıkmasını öngörebilir”

Ancak tüm traderlar BTCnin kısa vadeli görünümünden emin değiller.

Bravado Tradingde kendisini Bitcoin Jack olarak adlandıran bir analist 10.000 takipçisine BTCnin önemli bir geri çekilmeye yöneldiğini düşündüğünü ifade ediyor.

Jack Bitcoin’in azalan bir üçgende kilitli olduğunu söyledi.

Ve dalgalar halinde tezahür eden kalabalık psikolojisini tanımlayarak gelecekteki fiyat hareketini öngören bir Elliot Wave analizi de BTCnin 7 bin 400 dolara ineceğini gösteriyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku