Dev Bitcoin borsasından kasırga mağdurlarına yardım hamlesi 

0 1

Büyük Kripto Para Birimi Borsasının bağış kolu Binance Charity  Dorian kasırgası mağdurlarını desteklemek için bir kampanya başlattı

5 Eylülde Binance Charity etkilenen bölgelerdeki yerel kuruluşlar aracılığıyla kasırga mağdurlarına yiyecek ve yardım sağlanmasına yardımcı olacak bir kampanya için kripto para ile yapılan bağışları kabul etmeye başladı.

Web sitesindeki açıklamaya göre Binance Bitcoin(BTC) Binance Coin (BNB) ve XRP olarak yapılan bağışların Hurricane Relief Projesine dağıtılacağını belirtiyor. Yazının yazıldığı sırada kampanya toplam 0.558 BTC (5.852.90 $) karşılığında 14 bağış aldı. Henüz hiçbir fon dağıtılmış değil. 

Binance Charitye göre bağışlar ve nihai ödemeler bir blok zincirine kaydedilecek ve süreci daha şeffaf hale getirecek. Bağış için blok zinciri ve kripto topluluklarına sorulmasının yanı sıra Binance Charity para yatırma yardımının nasıl daha hızlı ve daha etkili hale getirileceği konusunda da önerilerde bulundu.

Dorian kasırgası şu anda Amerika Birleşik Devletleri kıyılarından ayrıldı ve Kanada Nova Scotiaya doğru yola çıktı. Uluslararası Kızılhaç ve Kızılay Dernekleri Federasyonundan bahseden Binance Bahamalardaki 13 bin ev ağır hasar gördüğünden veya tahrip olduğundan 400.000 kişinin gıda ve diğer yardımlara doğrudan ihtiyacı olduğunu belirtiyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku