Analistler: Altcoinler çok daha cazip görünmeye başlıyor

0 5

Bitcoinin fiyatı son 48 saat boyunca görülen muazzam yükselişinin ardından konsolide olmaya başladı

Dün öğleden sonra onu düşürmeye zorlayan güçlü bir direnç bulmadan önce 13.200 $ a kadar yükseldi.

Kısa süreli yükselişler sırasında görülen trendin aksine Bitcoin bu yüksek seviyelerde reddedilmesinin ardından son rallisine o kadar geri adım atmadı.

Bu boğaların şu anda varlığın kontrolünde olduğunu gösterir ve daha fazla artışın yakın olduğunu gösterebilir.

Bir analist Bitcoin maruziyetini korumak için bazı adımlar attığını belirtiyor. Analiz şimdi altcoinlere yöneldiğini söyledi

Bitcoin ve tüm kripto piyasası güçlü bir yükseliş trendinin eşiğine geldi. Başlangıçta BTC ralli yapan tek varlık iken altcoinler artık Ethereumu daha da yükseldikçe onu takip ediyorlar.

Bu son fiyat hareketi muazzam teknik ve sağlıklı temel verilerin  bir kombinasyonu tarafından yönlendirildiği için geçmişte görülen rallilerden farklı olmuştur.

Ayrıca BTCnin hisse senedi piyasasıyla daha önce güçlü olan korelasyonunu kırmasına izin verdiğini de belirtmek önemlidir.

Bir analist altcoinlerin kısa vadede Bitcoinden daha iyi performans göstermeye başlayabileceğine inanıyor. Gece dalgalanmalarının ardından giderek daha “çekici” görünmeye başladıklarını belirtiyor.

Altcoinler Ralli Yaparken Bitcoin konsolide Oluyor

Bitcoinin 13.200 $ lık hafif reddinin ardından altcoin piyasası önemli bir ralliye geçti.

Bunun çoğu Ethereumun 400 doların üzerindeki güçlü kırılmasından kaynaklandı. Bu daha küçük madeni paralara akan muazzam sermaye girişine yol açtı ve son birkaç hafta süren satışın bir sonucu olarak kaybedilen “altseason” u yeniden canlandırıyor gibi görünüyor.

Ethereum Bitcoin gibi  istikrarlı ve güçlü bir şekilde devam ederse altcoinler art arda yükselebilir gibi görünüyor.

Analistler: Altcoinler Çok Daha Cazip Görünmeye Başlıyor

Piyasadaki düşüncelerini paylaşan bir analist şu anda Bitcoin riskini koruduğunu ve sermayeyi altcoinlere yönlendirmeye başladığını belirtti.

“İster inanın ister inanmayın aslında BTC uzun vadeli işlemlerimi 12.9da tuttum. Bilmiyorum bir şey değişiyormuş gibi hissediyorum. Altcoinler artık çok daha çekici görünüyor. Bakalım ne olacak işi akışına bıraktım. “

Altcoinler Bitcoinin ivmesini aşmaya başlarsa son birkaç hafta içinde  satıldıkları için DeFi sektöründe ikamet edenlerin en büyük kazançları görme şansı çok yüksektir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku