Metaverse Çılgınlığı: İşte Analistin Axie Infinity (AXS) Fiyat Beklentisi

448

Axie Infinity ve Sandbox gibi metaverse odaklı altcoin’lere olan talep, Bank of America, Adidas ve Balenciaga’nın metaverse’de yükseliş görünümü ortaya koymasıyla artmış görünüyor. Bank of America’daki stratejistler, metaverse’ün Blockchain teknolojisinde yeni fırsatlar yaratacağına inanıyor. Ayrıca Balenciaga, metaverse odaklı hareketlere öncülük etmek için yeni bir bölüm başlattı. Her iki metaverse token’inin fiyatları, yatırımcıların artan ilgisiyle tırmanmaya devam ediyor.

Dünyaca ünlü pek çok markanın metaverse odaklı projelere olan talebi artıyor

Bank of America’dan bir stratejist, yakın bir zamanda yaptığı röportajda metaverse’in Blockchain teknolojisi için büyük bir fırsat sunduğunu ifade ediyor. Küresel tematik araştırma ekibinin genel müdürü Haim Israel, kripto para birimlerinin metaverse benimseme yoluyla ana akım olmasını bekliyor. Israel Axie Infinity, Sandbox gibi metaverse altcoin’lere ilişkin olarak şu ifadeleri kullanıyor:

Bunun çok büyük bir fırsat olduğuna kesinlikle inanıyorum. Doğru platformlara ihtiyacımız var. Bu, tüm ekosistem için kesinlikle büyük bir fırsat olacak.

Axie Infinity metaverse’ündeki dijital bir arsa yakın zamanda 2,5 milyon doların üzerinde satıldı. Bunu takiben, Decentraland’daki bir gayrimenkul 2,4 milyon dolara satılarak nispeten yüksek bir fiyata satılan dijital arsalar listesine eklendi. Öte yandan Kasım 2021’in son haftasında Adidas, modayı metaverse’e getiren dört taraflı bir ortaklık duyurdu. NFT’lerinin satışlarıyla popüler olan Bored Ape Yacht Club, Punks Comic ve kripto yatırımcısı Gmoney, Adidas’ın ortaklığının bir parçası ve markanın kıyafetlerine takılan NFT karakterlerinin görsellerini yayınlıyor.

Analistler, metaverse token’ları olan Axie Infinity ve Sandbox’ta yükselişte

Dünyaca ünlü bir moda markası olan Balenciaga, metaverse girişimlerini tanıtmak için yeni bir departman kurduğunu açıkladı. Öte yandan, Kriptoarena.com olarak daha önce de belirttiğimiz üzere, pek çok geleneksel ödeme şirketi, metaverse tabanında fayda buldukları için artık kripto para birimleriyle ilgileniyorlar. Popüler metaverse tabanlı altcoin projeleri olan Axie Infinity ve Sandbox’ın fiyatları ise son 24 saatte yükseliş kaydederek tırmanışlarına devam ediyor.

YouTube kanalı “Woolfie”deki kripto analisti de Axie Infinity konusunda iyimser olduğunu ifade ediyor. Analist, AXS fiyatı için bir sonraki fiyat hedefini 150 dolar olarak belirledi. Bir başka kripto analisti Tyler Hill ise Sandbox fiyat trendinde simetrik bir üçgen belirlediğini ifade ediyor. Analist, varlığın fiyatının yükseliş eğiliminden çıkması durumunda formasyonun yükseliş eğiliminde olduğunu açıklıyor. Hill, yüzde 30’luk bir fiyat rallisi öngörerek Sandbox fiyatının yukarı yönlü kırılmasını bekliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Fxstreet.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku