Goldman Sach Eski Yöneticisi Ethereum Fiyat Tahminini Güncelledi!

1.382
Lider altcoin Ethereum (ETH), 4800 dolar ile geçen hafta tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmasından bu yana yaklaşık yüzde15 oranında değer kaybetti. ETH fiyatı, baskı altına girmesine rağmen, ETH balinaları boş durmuyor.

 

Eski Goldman Sachs yöneticisi: yıl sonuna kadar yüzde 100 ila 300 artış bekiyorum

Eski Goldman Sachs hedge fon yöneticisi ve kripto para analisti Raoul Pal, Ethereum için oldukça iyimser bir tablo öngörünüyor. Raoul Pal, önümüzdeki altı hafta boyunca yani yıl sonuna kadar ETH fiyatında yüzde 300 gibi şaşırtıcı bir fiyat artışı bekliyor. Yönetici, ”2017’deki bu ETH’ grafiğini gösteriyorum. Bu benim Bloomberg’deki sunumum. Bu fiyat hareketinden sonra ne oldu? yüzde 300 ralli.” ifadesini kullandı.

 

 

Sonraki tweetine bir uyarı ekleyen Pal, “Mükemmellik beklemiyorum ama yaptığım tüm analizlere göre, Ethereum için yıl sonuna kadar yüzde100 ila yüzde 300 arasında bir rallinin olması muhtemel. Hiçbir şey kesin değil. Bundan sonrası kritik bir dönem ama bence ralli tekrar başlayacak ve önemli ölçüde daha yüksek seviyeler göreceğiz”. ifadesini kullandı.

Ethereum balinaları, boş durmuyor

An itibariyle, Ethereum (ETH), piyasa değeri 500 milyar doların hemen altına düşerken, ETH yüzde 2.84 düşüşle  4.182 dolardan işlem görüyor. ETH fiyatı mevcut seviyelerden daha fazla düzeltme yaşayabilir ancak birçok analist 4 bin dolar seviyesinde güçlü bir desteğe ulaşmasını bekliyor.  Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz gibi, Ethereum, yakın zamanda Londra güncellemesi gerçekleştiedi. Güncelleme, artan gas ücretini azaltmak için bir ETH yakma mekanizması tanıttı. Bu aynı zamanda ETH arzındaki düşüşe de katkıda bulundu. Aslında, ETH yakma oranı, Ethereum Blockchain’deki ETH üretim oranını geçerek, ETH’yi kıt ve deflasyonist bir varlık haline getirdi.
Ethereum balina adresleri arasında ilginç bir tedarik savaşı yaşanıyor. Borsa dışı ilk 10 balina adresinin boyutu büyümeye devam ederken, diğer yandan ilk 10 borsa balina adresine sahip varlıkler düşüşte. Zincir içi veri sağlayıcı Santiment’in şunları bildirdi:
Ethereum borsa dışı en büyük 10 adresinin büyümeye devam ettiğini ve en büyük 10 borsa adresinin küçüldüğünü görüyoruz. Şu anda borsa dışı  balina adreslerinin ilk 10’unda ETH miktarı bakımından 5,16 katı bir rekor var, harika bir işaret
Bitcoin, son 24 saatte yüzde 6,2 düşüşle 60.123 dolardan işlem görüyor. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin
Kaynak Coingape.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku