Chainlink için bu seviye oldukça kritik

0 2

Chainlink son birkaç gündür altcoin piyasasında devam eden dalgayla ivme kazanmak için mücadele ediyor.

Kripto şu anda 11.00 dolarlık destek seviyesinin üzerinde kalmaya çalışıyor ve bazı analistler bu seviye kırılırsa daha fazla kayıp görme riski altında olabileceğine inanıyor.

Bununla birlikte LINKin BTC alım satım paritesine bakarken kripto para biriminin son birkaç yılda oluşan parabolik eğilim çizgisi tamamen bozulmadan kalıyor. Bununla birlikte bunun altında bir kırılma kripto para birimi için yeni ve düşüş döneminin başlangıcına işaret edebilir.

Chainlink trendi gibi altcoinlerin bir sonraki yeri büyük ölçüde Ethereumun yakın vadede ivme kazanıp kazanmayacağına bağlı olmalı.

ETH altcoin piyasasına sıkı bir şekilde rehberlik ediyor. Ancak Bitcoinin ivmesini yakalayamadı. Bu da son birkaç gün içinde daha düşük kaymasına neden oldu.

Bitcoin ve ETH birbirleriyle olan korelasyonlarını kırdılar bu da Bitcoinin yakın vadedeki fiyat hareketinin Chainlink gibi altcoinlere ilişkin içgörü sağlamak için çok az şey yapacağı anlamına geliyor.

Chainlink Satış Baskısı Artarken Destek Bulmaya Çalışıyor

Son birkaç gün içinde altcoinlerde görülen güçlü düşüşten önce Chainlink fiyatı 12.00 $ ın üzerine çıkarken bazı güç belirtileri gösteriyordu.

O zamandan beri bu seviyenin altına kırıldı ve şu anda 11.00 $ ın altına düşme riski altında.

Chainlink şu anki 1100 $ fiyatıyla% 2nin biraz üzerinde işlem görüyor. Bu son birkaç gün ve hafta boyunca işlem gördüğü fiyat civarındadır.

LİNK 11.00 doların altına düşerse panik satış nedeniyle düşüşü görebilir

Bir analist piyasanın yakın vadede nereye gidebileceği konusundaki düşüncelerini paylaşırken Bitcoin alım satım paritesine karşı çok yıllı parabolünün hala sağlam olduğunu açıkladı.

Aynı analist daha düşük bir zaman diliminde düzeltici bir aşamaya giriyor gibi göründüğünü de söyledi bu da bazı dezavantajların yakın olduğu anlamına gelebilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku