Analiste göre, BTC nin yükselişi zayıf bir ralliden ibaret

0 0

Bitcoin son 72 saat içinde 10.600 Dolardan 11.500 Dolara yükseldi. Haber yazımı sırasında varlık 11.350 Dolar olup yaklaşık % 9un üzerinde işlem görüyor.

Bu yükselişe karşın Bitcoinin artmaya devam edeceğine yönelik bir fikir birliği bulunmuyor.

Yatırımcılar Bitcoinin seyri ile ilgili ortak paydada buluşmuyor

Bir kripto yatırımcısı orta vadeli bir zaman diliminde devam eden hareketin kararlı bir şekilde yükselmediğini belirtti.

BTCnin yukarı doğru bir dirençle karşı karşıya olduğunu gösteren bir grafik paylaştı. Buna göre potansiyel olarak Eylül ayının en düşük seviyelerinin altında bir geri dönüş ihtimaline değindi.

“Bence Dolar BTC hareketi hala zayıf. Hala aynı aralığa bağlı ve şu anda menzil yükseklerini tekrar test ediyor. 10.950 Doların altında bir kırılma ile kısa pozisyonlara girebilir. Sabırlı kalmak gerekiyor. Ethereumda 345 Doların ve Bitcoinde 10.800 Doların altında olanlar birleştiriliyor.”

Bir başka kripto para birimi yatırımcısı aynı görüşü yineledi.

Bybit analisti Cuma gecesi 11.500 Dolara yükselen Bitcoin için“Bu Dolar BTC yükselişinin geri çekileceğine dair kötü bir olasılık görüyorum. İyi bir ihtimal olsun dedi.

Bitcoinin Cuma akşamı 11.400 Dolara yükselişi coinin Pazar akşamı açık bir CME vadeli işlem aralığı oluşturmasının muhtemel olduğunu gösteriyor. CMEnin BTC vadeli işlemleri hafta sonları işlem görmediği için hafta sonu bir volatilite olması durumunda CMEnin grafiğine uygun bir şekilde dönüştürülemediği anlamını taşıyor. Bu % 75i hafta içinde doldurulan bir aralık oluşturuyor.

Temel göstergeler olumlu

Temel göstergeler Bitcoinin yukarı yönlü hareket edeceğini doğruluyor.

Civic CEOsu ve Multicoin Capitalin bir ortağı olan Vinny Lingham kısa bir süre önce Bitcoinin bu noktadan sonra daha fazla yükselişe geçme şansı ile ilgili yorumda bulundu.

“2016dan beri Bitcoinde bu kadar yükseliş görmedim. Makro olaylar bizi başka bir boğa koşusu için hazırlıyor. BTC önümüzdeki 12 ay içinde 3 ile 5 kat artabilir ancak 5 kat artması durumunda kabarcık bölgesine geri döneriz. Temel gösterge BTCnin hakimiyetidir % 35in altına düşmesi durumunda alıcıları uyarmak gerekiyor.

Ayrıca Squarein 50 milyon Dolarlık BTC satın alması ve ABDde devam eden teşvik görüşmeleri gibi haberler de BTCnin yükselişine katkı sağlıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku